Předchozí produkt Brúska na nože AnySharp Pro, krémová Následující produkt Brúska na nože AnySharp Pro, tmavosivý

Informácie o produkte

Brúska na nože AnySharp Pro, červená (metalická farba)

Svetová špička medzi brúskami na nože, vďaka ktorej sa každý môže stať expertom na brúsenie nožov. Dôraz sa kladie nielen na perfektný výsledok - naostrenie nožov, ale aj na bezpečnosť pri používaní brúsky. Používať ho môžu bez obmedzenia nielen praváci, ale i ľaváci. Patentovaný mechanizmus silných sacích prísaviek zaistí dokonalú stabilitu brúsky, takže ju nemusíte pridržiavať rukami a nôž nabrúsite niekoľkými jednoduchými pohybmi, pohodlne jednou rukou bez použitia sily.

Elegantný moderný vzhľad dodáva brúske AnySharp celokovové telo, pokryté čiernym polymérovým krytom. Vyberte si zo širokej palety farieb tú, ktorá ladí s vašou kuchyňou alebo tú, ktorú milujete! Prémiová brúska, využívananá aj svetoznámymi šéfkuchármi a kuchárskymi celebritami, vás ohromí i prémiovou 10-ročnou záručnou dobou.

Naostrite všetky nože
- i tie vrúbkované

Jedinečná patentovaná brúska AnySharp využíva diamantom ostrený karbid-volfrámový mechanizmus, ktorý obnoví akékoľvek ostrie nožov vyrobené z ocele, či už z klasickej nehrdzavejúcej, karbónovej, či tvrdenej. Nabrúsite s ňou aj oceľové nože s antiadhéznym teflónovým povrchom. Dokonca, na rozdiel od iných brúsok či ocieľok, nabrúsi aj vrúbkované nože (nože na chlieb a pečivo).

AnySharp nabrousí o zoubkované nože

 

 

 

 

AnySharp - optimální úhel pro ostření nožů

Každý zvládne nabrúsiť nôž

Nabrúsiť nôž pomocou ocieľky alebo brúsneho kameňa nie je ľahkou úlohou a vyžaduje to nemalú mieru zručnosti a skúsenosti. Vďaka brúske na nože AnySharp môže profesionálne výsledky dosiahnuť naozaj každý. Profil v tvare písmena "V" za vás udržuje optimálny uhol 20° a vy tak vždy dosiahnete perfektné ostrie.
Niekoľkými pohybmi obnovíte ostrie vášho noža. Všetko, čo musíte urobiť, je 3x až 4x pretiahnuť ostrie noža po celej jeho dĺžke cez diamantom ostrený karbid-volfrámový mechanizmus.

Kompaktné rozmery, 6 x 6 x 5 cm

Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti (168 g) nie je problém AnySharp uložiť do zásuvky kuchynskej linky a mať ho tak vždy poruke. Vďaka silnej prísavke môžete AnySharp pripevniť na chladničku alebo na obloženie kuchynskej linky.

 

AnySharp - kompaktní rozměry, vždy po ruce

 

Garantujeme záruku perfektného výkonu - bezchybného naostrenia vašich nožov počas 10 rokov - teda na približne 10.000 použití!

Podobné produkty Brúska na nože AnySharp Pro, červená (metalická farba)

Články o produkte

Vybrúsený sprievodca ostrením nožov

Vybrúsený sprievodca ostrením nožov

Každá záľuba má svoje rituály. Tak, ako sa fajkári vyžívajú v čistení svojich ručne vyrezávaných pokladov, mala by sa pravidelná starostlivosť o kuchynský nôž a obnovenie jeho...