Informácie o produkte

Aux Anysetiers du Roy čokoládové fondue, Dark & Caramel

Kameninová dóza obsahujúca 200g originálnej prémiovej čokolády Aux Anysetiers du Roy, ktorá je vyrábaná tradičnými a overenými postupmi v manufaktúre neďaleko Lyonu vo Francúzsku. Vďaka skvelým termoakumulačným vlastnostiam kameniny, zostane  ohriata čokoláda teplá a hodvábne vláčna po dobu minimálne 45 minút - takže aby ste dopriali svojim hosťom jedinečné čokoládové fondue, už nemusíte vlastniť špeciálnu nádobu alebo sa spoliehať na ohrievanie a rozpúšťanie čokolády pomocou čajových sviečok.

Očarujúce spojenie tmavej čokolády s opojnou a nezameniteľnou chuťou karamelu je ideálny pre servírovanie spolu s mandarinkami, výrazná chuť mandarínok dá vyniknúť sladkej chuti karamelu.

  • 200 g čokolády
  • kameninový pohár hodný na ohrev v mikrovlnnej rúre či vodnom kúpeli

Historická reštaurácia "Aux Anysetiers du Roy" vznikla v blízkosti Notre Dame de Paris už v 17. storočí a patrí medzi najvýznamnejšie a najtradičnejšie francúzske podniky. Vedomí si toho, že nie každý má možnosť navštíviť túto vskutku prestížnu reštauráciu, pripravili vlastnú gourmet kolekciu ručne spracovávaných pochutín, ktoré si môže dopriať naozaj každý. Medzi skutočné delikatesy z tejto kolekcie sa radí séria exkluzívnych čokoládových fondue.

Podobné produkty Aux Anysetiers du Roy čokoládové fondue, Dark & Caramel

Staub súprava na čokoládové fondue Staub
od € 99

SKLADOM 1 ks

Staub Sada 6 vidličiek na mix fondue Staub
€ 22

SKLADOM 1 ks