Informácie o produkte

Aux Anysetiers du Roy čokoládové fondue, White

Kameninová dóza obsahujúca 200g originálnej prémiovej čokolády Aux Anysetiers du Roy, ktorá je vyrábaná tradičnými a overenými postupmi v manufaktúre neďaleko Lyonu vo Francúzsku. Vďaka skvelým termoakumulačným vlastnostiam kameniny, zostaneohriata čokoláda teplá a hodvábne vláčna po dobu minimálne 45 minút - takže aby ste dopriali svojim hosťom jedinečné čokoládové fondue, už nemusíte vlastniť špeciálnu nádobu alebo sa spoliehať na ohrievanie a rozpúšťanie čokolády pomocou čajových sviečok.

Lahodná biela čokoláda, ktorú si najviac vychutnáte v spojení s nielen červeným ovocím, ktorého výrazná chuť dá vyniknúť sladkosti bielej čokolády.

  • 200 g čokolády
  • kameninový pohár vhodný na ohrev v mikrovlnnej rúre či vodnom kúpeli

Historická reštaurácia "Aux Anysetiers du Roy" vznikla v blízkosti Notre Dame de Paris už v 17. storočí a patrí medzi najvýznamnejšie a najtradičnejšie francúzske podniky. Vedomí si toho, že nie každý má možnosť navštíviť túto vskutku prestížnu reštauráciu, pripravili vlastnú gourmet kolekciu ručne spracovávaných pochutín, ktoré si môže dopriať naozaj každý. Medzi skutočné delikatesy z tejto kolekcie sa radí séria exkluzívnych čokoládových fondue.

Podobné produkty Aux Anysetiers du Roy čokoládové fondue, White

Staub Sada 6 vidličiek na mix fondue Staub
€ 22

SKLADOM 1 ks