Informácia o produkte

Zdeněk Pohlreich: "Vyrobené vo Švajčiarsku. V kvalite, ktorá sa stala synonymom spoľahlivosti a výkonu. Všetky moje kuchyne používajú mixéry Bamix už niekoľko rokov. Keď sa rozhodnete niečo robiť poriadne, potrebujete k tomu to najlepšie vybavenie a tým Bamix určite je. Veľa mojich kolegov doma aj v zahraničí používa iba mixéry tejto značky. V našom odbore sa na náhodu nehrá."

Bamix PS tyčový mixér Classic 160 W, čierny

Základný model mixéru Bamix, ktorý sa hodí do každej kuchyne. Vďaka základnému vybaveniu pre vás bude hračkou vyšlahať čerstvý sneh do nadýchaných dezertov, rovnako ako príprava krémovej polievky alebo chutnej domácej majonézy pre vás nebude problém. Tento model má navyše podpis Zdenka Pohlreicha ako punc najvyššej kvality.

  • príkon: 160 W
  • rychlosť:              1. stupeň 7 000 otáčok / minútu

2. stupeň 12 000 otáčok / minútu

  • hmotnosť: 940 g
  • špirálový kábel; delka kábla 1,9 m
  • 5 minút nepretržitej prevádzky

Balenie obsahuje:

Classic mixér 160 

Multifunkčný nôž

Seká, drví a mixuje surovú aj varenú zeleninu, ovocie, suroviny pre detské výživy, varené mäso, mrazené ovocie a kocky ľadu. Využijete ho tiež pri príprave polievok a omáčok rovnako tak aj pri priíprave ľahkého a tekutého cesta, alebo pri príprave zmrzliny alebo ľadovej drte.

 

šľahací disk

Mieša a mixuje koktaily, výživné nápoje, zeleninové ale aj ovocné pyré, domáce majonézy, zálievky alebo osviežujúci freshe. Vďaka tomuto nástavcu získate jemnú, ale nadýchanú konzistenciu, ktorá neomrzí.

 

 

Prečo zvoliť Bamix?

Všetky súčasti ponorných mixérov Bamix, ktoré prídu do kontaktu s potravinami, nepreberajú chuť ani pach použitých surovín a sú vyrobené z nekorodujúcich materiálov. Motor, ktorý spotrebuje menej ako 200 wattov a aj napriek tomu je vysoko výkonný šetrí nielen energiu ale aj čas. Tyčové mixéry Bamix majú minimálne priestorové nároky, takže ich budete mať vždy pri ruke! Tichý, výkonný a nevibrujúci motor je ručne skladaný a prechádza niekoľkými kontrolami, preto na neho poskytujeme záruku neuveriteľných 10 rokov! Otvorená hlava mixéra zaručuje nielen optimálnu cirkuláciu surovín, ale aj jednoduché čistenie.

Ponorné mixéry od Švajčiarskej firmy Bamix predstavujú kvalitu, trvanlivosť, nadčasovosť a eleganciu. Už od roku 1954, kedy bol vyrobený prvý tyčový alebo ak chcete, ponorný mixér, sa kládol dôraz na niekoľko dôležitých vlastností mixéra. Kvalita, kompaktnosť a trvanlivosť zastrešená švajčiarskym štandardom ručného spracovania a kontrolou jednotlivého kusu.

 

Súbory na stiahnutie

Název souboru Popis Velikost
1470910300-bamix-classic160w-ps-navod-czsk.pdf PDF dokument 965 kB

Príslušenstvo produkty Bamix PS tyčový mixér Classic 160 W, čierny

Bamix nádoba 400 ml Bamix
€ 8,20

Dodanie 3 - 6 týždne

Bamix nádoba s uchom 1000 ml Bamix
€ 11

Dodanie 3 - 6 týždne

Bamix stojanček DeLuxe Bamix
€ 7,90

Na sklade

Podobné produkty Bamix PS tyčový mixér Classic 160 W, čierny