Předchozí produkt BAMIX SwissLine Colorline, ružový baby pink, 200 W Následující produkt Mauviel M'héritage 150b panvica, bronzový úchyt

Informácie o produkte

Tyčový mixér bamix® SwissLine Colorline, mätový, 200 W

Tento model ponorného mixéra bamix® z jarnej limitovanej edície v trendovej farbe mäty si vo svojej kuchyni hneď zamilujete. Vďaka vybaveniu, rozšírenému o elegantný tmavosivý stojan, multifunkčný čierny food processor a viacúčelovú nádobu pre vás bude hračkou nielen príprava krémovej polievky, obľúbeného smoothie alebo domácej majonézy, ale aj bleskové ušľahanie snehu do nadýchaných dezertov či napríklad mäsa na tatársky biftek, dokonca aj nadrvenie ľadu do koktailov. Svojho nového pomocníka využijete pri varení, sladkom i slanom pečení, ale aj pri výrobe studených dezertov a nápojov typu frapé, smoothie a koktailov pre jarný detox.

Technické špecifikácie:

  • príkon: 200 W
  • rýchlosť:
    1. stupeň 10 000 otáčok/minúta
    2. stupeň 15-17 000 otáčok/minúta
  • 5 minút nepretržitej prevádzky

Obsah balenia

Tyčový mixér bamix® M 200, mätový 

Tyčový mixér bamix Swissline Colorline M200 mint – ponorný mixér v barvě svěží máty.typ kábla: špirálový 

farba kábla: čierna

dĺžka kábla: 190 cm

hmotnosť prístroja: 940 g

výška prístroja: 34 cm

 

 

 

Dizajnový stojan SwissLine

bamix designový stojan SWISS LINE v šedé barvěfarba: sivá

 

 

 

 

 

Food processor 200 ml

Food processor bamix® o objemu 200 ml, v černé barvě.Pomocou food processoru bamix® premeníte váš tyčový mixér Bamix na výkonný elektrický mlynček, ktorý vám uľahčí spracovanie všetkých druhov potravín - sušených i čerstvých. Spoľahlivo v ňom spracujete sušenú zeleninu, tvrdý syr, čokoládu, cukor, koreniny (muškátový oriešok, škorica, korenie, rasca), kávu, oriešky, sušené ovocie, obilniny, mak aj čerstvé bylinky.

 

Multifunkčný nôž

Multifunkční nůž – nástavec tyčového mixéru bamix®Nadstavec tyčového mixéra bamix®, ktorý seká, drtí a mixuje surovú aj varenú zeleninu, ovocie, suroviny na detské výživy, varené mäso, mrazené ovocie a kocky ľadu. Využijete ho tiež na prípravu polievok a omáčok, rovnako tak i ľahkých a tekutých ciest, ale tiež na prípravu zmrzliny alebo ľadovej triešte.

 

Mixovací - emulgačný nadstavec

Mixovací- emulgační nástavec tyčového mixéru bamix®Nadstavec tyčového mixéra bamix®, ktorý mieša a mixuje koktaily, výživné nápoje, zeleninové, ale aj ovocné pyré, zálievky alebo osviežujúce freshe či frapé. Využijete aj na domáce majonézy. Nadstavec je určený na všetky husté krémovité prísady.

 

Šľahací - napeňovací nadstavec

Šlehací-napěňovací nástavec tyčového mixéru bamix®Nadstavec tyčového mixéra bamix®, ktorý šľahá a prevzdušňuje napr. bielky a smotanu na šľahanie. S týmto nadstavcom ľahko rozmiešate polievky a omáčky, ale tiež pripravíte ľahké, jemné a nadýchané pokrmy alebo prvotriednu šľahačku!

 

Nádoba s držadlom 1 l

Praktický džbán o objemu 1000 ml, určený pro práci s mixéry bamix®Praktická plastová nádoba PBA a melamín free s objemom 1000 ml je určená na prácu s mixérmi bamix®. Držadlo (ucho) na jednoduchú manipuláciu a lievik na pohodlné zlievanie bez kvapiek. Integrovaná merná ryska uľahčí presné odmeriavanie.

 

 

Prečo si vybrať Bamix?

Všetky súčasti ponorných mixérov Bamix, ktoré prídu do kontaktu s potravinami, nepreberajú chuť ani pach použitých surovín a sú vyrobené z nekorodujúcich materiálov. Motor, ktorý spotrebuje menej ako 200 wattov a aj napriek tomu je veľmi výkonný, šetrí nielen energiu, ale aj čas. Tyčové mixéry Bamix majú minimálne priestorové nároky, takže ich budete mať vždy poruke! Tichý, výkonný a nevibrujúca motor je ručne skladaný a prechádza niekoľkými kontrolami, preto na neho výrobca poskytuje záruku neuveriteľných 10 rokov! Otvorená hlava mixéra zaručuje nielen optimálnu cirkuláciu surovín, ale aj jednoduché čistenie.

Ponorné mixéry od švajčiarskej firmy Bamix predstavujú kvalitu, trvanlivosť, nadčasovosť a eleganciu už od roku 1954. Od prvého vyrobeného tyčového (ponorného) mixéra sa kládol dôraz na kvalitu, kompaktnosť a trvanlivosť, ktoré sú zastrešené švajčiarskym štandardom ručného spracovania a kontrolou jednotlivého kusa.

Súbory na stiahnutie

Název souboru Popis Velikost
1611932005-uzivatelska-prirucka-bamix-swissline-colorline-to-go-cs.doc 539 kB

Odporúčame dokúpiť

Nôž na mäso pre mixér Bamix Bamix
€ 11,88

SKLADOM 3 ks

Podobné produkty BAMIX SwissLine Colorline, mätový, 200 W

Novinka
BAMIX SwissLine Colorline, ružový baby pink, 200 W Bamix
€ 211

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
BAMIX SwissLine Colorline, krémový, 200 W Bamix
€ 224,83

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
BAMIX SwissLine Colorline, biely, 200 W Bamix
€ 224,83

SKLADOM viac ako 5 ks

Tyčový mixér Bamix Swissline M200, chróm, 200 W Bamix
€ 286

Na objednávku, 3 - 6 týždňov