Předchozí produkt Darčeková sada zelených čajov Kusmi Tea, 5 x 25 g Následující produkt Vôňa do bytu v spreji Bergamotto di Calabria Cereria Mollá, 100 ml

Informácie o produkte

Le Thé Blanc Alain Ducasse

Kusmi Tea k oslave 150. výročia od založenia spojilo sily s veľmi známym francúzskym michelinskými šéfkuchárom a spoločne pripravili unikátny, originálny recept - prvý čajovú zmes od Kusmi Tea pripravenou z bieleho čaju.

Biely čaj symbolizuje čistotu, zo všetkých čajov prechádza počas svojej úpravy najmenšími zmenami. Jeho lístky a púčiky sú zbierané ručne iba raz v roku počas jari, a to robí čaj ešte viac vzácnym. Táto nová receptúra obohatená o znalosti Alaina Ducasse prináša tóny malín a ruží a výsledkom je lahodná a vybraná chuť.

Neobyčajná dóza pre neobyčajný čaj

Čajová zmes Le Thé Blanc Alain Ducasse je predstavená v jedinečnej a dokonale biele kovové dóze, ktorá evokuje svet vybraného jedla slávneho šéfkuchára a moderný a elegantný dizajn Kusmi Tea. Kvalita obalu zrkadlí jeho obsah: je to učinený kus umenia vytvorený v dielni Paula LAGACHE, okrášlený tisíckami plôškami, ktoré pripomínajú vzácne diamanty. Krabička skvele doplňuje drahocenný čaj vnútri.

 

Tento čaj je vhodný pre dvoch nálevy, jeho chuť sa s druhým nálevom vyvíja.
Pri druhom náleve lúhujte čaj 3-4 minúty. Odporúčaná teplota vody zostáva rovnaká: 80 ° C.

Podobné produkty Biely čaj Alain Ducasse

Sypaný bio organický bílý čaj Tropical White Kusmi Tea
od € 12,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Biely čaj Alain Ducasse Kusmi Tea
od € 29

SKLADOM viac ako 5 ks

Kusmi Tea White Anastasia Kusmi Tea
od € 12,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Články o produkte