Informácie o produkte

Filtračné kanvice Brita používajú na filtráciu vody patróny (filtre) Brita Maxtra. Vďaka unikátnej technológii dochádza k zníženiu tvrdosti vody a tým k výraznému zníženiu usadzovania vodného kameňa vo vašich spotrebičoch a teda k predĺženiu ich životnosti. Zároveň zvýrazníte chuť pripravovaných nápojov a pokrmov, pretože dôjde k odfiltrovaniu chlóru a vápnika, čo sú látky, ktoré nepriaznivo ovplyvňujú vnímanie chuti. Filtráciou vody tiež zredukujete prítomnosť ťažkých kovov, ktoré sa môžu uvoľňovať z vodovodného radu a dôjde tiež k odfiltrovaniu pesticídov používaných v poľnohospodárstve. Nemožno nespomenúť finančnú úsporu oproti nákupu balenej vody a zníženie spotreby PET fliaš.

BRITA filtračná kanvica Elemaris XL

Elegantne a precízne spracovaná kanvica na filtrovanie vody s XL rozmermi, využívajúca filter Brita Maxtra. Vďaka veľkému objemu iste poslúži aj početnejšej rodine, prípadne menším kanceláriám. Celkový objem kanvice je 3,5 l a objem prefiltrovanej vody je 2,2 l (objem spodnej časti kanvice). Vďaka technológii FlowControl dôjde k optimálnemu prefiltrovaniu celého objemu hornej časti kanvice s objemom 1,3 l počas 5 minút. Ergonomické držadlo pre ľahkú manipuláciu. Ľahké plnenie vďaka odnímateľnému vrchnému viečku. Vďaka transparentnému lieviku budete mať vždy prehľad o tom, koľko vody ešte môžete napustiť. Pre väčšiu bezpečnosť pri používaní má dno protišmykovú úpravu. Inteligentné digitálne počítadlo Brita Meter za Vás postráži dátum optimálnej výmeny filtra.    

 width=

 

Brita Meter - inteligentné počítadlo Brita Meter určuje optimálny dátum výmeny patróny meraním 3 aspektov- doby používania filtra, tvrdosti vody a množstva prefiltrovanej vody

 

 

 

 

  • moderný štýlový dizajn s transparentným lievikom
  • mäkké ergonomické držadlo a protišmykové dno kanvice
  • pohodlné plnenie jednou rukou zaisťuje unikátne automatické prietokové viečko
  • jedinečný systém Maxtra FlowControl zaisťuje optimálnu dobu filtrácie pre najlepšie výsledky
  • celkový objem 3,5 l
  • objem 2,2l filtrovanej vody
  • veľký objem - perfektná pre rodiny či kancelárie
  • možno umývať v umývačke riadu (s výnimkou počítadla Brita Meter)
  • balenie obsahuje filtračnú kanvicu s filtrom

Podobné produkty BRITA filtračná kanvica Elemaris XL