Předchozí produkt Nordic Ware forma na pečenie - veľkonočný zajačik, strieborná, 710 ml Následující produkt Maison Berger Paris náplň do katalytickej lampy Rozkvitnutá riviéra, 500 ml

Informácie o produkte

Filtračné kanvice Brita používajú na filtráciu vody patróny (filtre) Brita Maxtra. Vďaka unikátnej technológii dochádza k zníženiu tvrdosti vody a tým k výraznému zníženiu usadzovania vodného kameňa vo vašich spotrebičoch a teda k predĺženiu ich životnosti. Zároveň zvýrazníte chuť pripravovaných nápojov a pokrmov, pretože dôjde k odfiltrovaniu chlóru a vápnika, čo sú látky, ktoré nepriaznivo ovplyvňujú vnímanie chuti. Filtráciou vody tiež zredukujete prítomnosť ťažkých kovov, ktoré sa môžu uvoľňovať z vodovodného radu a dôjde tiež k odfiltrovaniu pesticídov používaných v poľnohospodárstve. Nemožno nespomenúť finančnú úsporu oproti nákupu balenej vody a zníženie spotreby PET fliaš.

 

BRITA filtračná kanvica Marella XL

Najpredávanejší model kanvice Brita Marella teraz v XL prevedení, využívajúci filter Brita Maxtra. Vďaka veľkému objemu iste poslúži aj početnejšej rodine, prípadne menším kanceláriám. Celkový objem kanvice je 3,5 l a objem prefiltrovanej vody je 2 l (objem spodnej časti kanvice). Vďaka technológii FlowControl dôjde k optimálnemu prefiltrovaniu celého objemu hornej časti kanvice s objemom 1,5 l počas 5 minút. Ergonomické držadlo pre ľahkú manipuláciu. Vďaka odklopnému viečku, môžete kanvicu ľahko plniť pohodlne jednou rukou. Čiastočne transparentný lievik zabezpečí, že budete mať vždy prehľad o tom, koľko vody ešte môžete natočiť. Digitálny ukazovateľ Brita Memo za Vás postráži dátum optimálnej výmeny filtra.

Digitální ukazatel Brita Memo

 

 

 

Brita Memo - digitálny ukazovateľ, ktorý za Vás postráži dátum výmeny filtra

 

 

Popis produktu:

  • Brita Memo - digitálny ukazovateľ, ktorý za Vás postráži dátum výmeny filtra
  • moderný mladý dizajn
  • praktické plnenie jednou rukou s odklopným viečkom
  • jedinečný systém Maxtra FlowControl zaisťuje optimálnu dobu filtrácie pre najlepšie výsledky
  • celkový objem 3,5 l
  • objem 2 l filtrovanej vody
  • možno umývať v umývačke riadu (s výnimkou viečka)
  • balenie obsahuje filtračnú kanvicu s filtrom

 

 

Podobné produkty BRITA filtračná kanvica Marella XL Memo

BRITA filtračná kanvica Fun Brita
od € 19

skladom

Filtračná kanvica Brita Aluna Cool Memo biela, 2,4 l Brita
€ 16,30

Na objednávku, 2 - 4 týždne

BRITA filtračná kanvica Marella XL Memo Brita
od € 19,50

skladom

Novinka
Filtračná kanvica Brita Elemaris XL čierna, 3,5 l Brita
€ 38,50

Na objednávku, 2 - 4 týždne