Předchozí produkt Maison Berger Paris náplň do katalytickej lampy Božská pochúťka, 500 ml Následující produkt Villeroy & Boch Royal miska, 9 cm

Informácie o produkte

Brúska na nože AnySharp, modrá

Svetová špička medzi brúskami na nože, vďaka ktorej sa každý môže stať expertom na brúsenie nožov. Všetko, čo musíte urobiť, je 3x až 4x pretiahnuť ostrie noža po celej jeho dĺžke cez diamantom naostrený karbid-volfrámový mechanizmus.
Dôraz je kladený nielen na perfektný výsledok - naostrenie noža, ale aj na bezpečnosť pri používaní brúsky. Použitie brúsky je prispôsobené nielen klasicky pre pravákov, ale aj pre ľavákov.
Patentovaný mechanizmus silnej sacej prísavky zaistí dokonalú stabilitu brúsky, takže ju nemusíte pridržiavať rukami a nôž nabrúsite niekoľkými ľahkými pohybmi pohodlne jednou rukou bez použitia sily.

Brúsny profil 20 ° zaistí optimálne nabrúsenie aj vrúbkovaných nožov, dokáže obnoviť ostrie vyrobené z nehrdzavejúcej, karbónovej aj tvrdenej ocele.

Elegantný moderný vzhľad dodáva brúske AnySharp modré polymérové telo s čiernym ochranným krytom. Vyberte si zo širokej palety farieb tú, ktorá ladí s vašou kuchyňou, alebo jednoducho tú, ktorú milujete!
Prémiová brúska využívaná aj svetoznámymi šéfkuchármi a kuchrárskymi celebritami vás ohromí aj prémiovou 10-ročnou záručnou dobou.

Naostrí všetky nože – aj tie vrúbkované

Jedinečná patentovaná brúska AnySharp využíva diamantom ostrený karbid-volfrámový mechanizmus, ktorý obnoví akékoľvek ostrie nožov vyrobených z ocele, či už z klasickej nehrdzavejúcej, karbónovej, či tvrdenej. Nabrúsite s ňou aj oceľové nože s antiadhéznym teflónovým povrchom. Dokonca, na rozdiel od iných brúsok či ocieľok, nabrúsi aj vrúbkované nože (nože na chlieb a pečivo).

AnySharp nabrousí o zoubkované nože

 
 
 

 

 

 

 

 

AnySharp - optimální úhel pro ostření nožů

Každá žena aj muž zvládne nabrúsiť svoj nôž

Nabrúsiť nôž pomocou ocieľky alebo brúsneho kameňa nie je ľahkou úlohou a vyžaduje to nemalú mieru zručnosti a skúsenosti. Vďaka brúske na nože AnySharp môže profesionálne výsledky dosiahnuť každý. Profil v tvare písmena "V" za vás udržuje optimálny uhol 20 ° a vy tak vždy dosiahnete perfektné ostrie.
Niekoľkými jednoduchými pohybmi obnovíte ostrie vášho noža. Všetko, čo musíte urobiť, je 3x až 4x pretiahnuť ostrie noža po celej jeho dĺžke cez diamantom ostrený karbid-volfrámový mechanizmus.

Kompaktné rozmery, 6 x 6 x 5 cm

Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti (64 g) nie je problém AnySharp uložiť do zásuvky kuchynskej linky a mať ju tak vždy poruke. Vďaka silnej prísavke môžete AnySharp pripevniť na chladničku alebo na obloženie kuchynskej linky. 

AnySharp - kompaktní rozměry, vždy po ruce

 

 

Garantujeme záruku perfektného výkonu - bezchybného naostrenia vašich nožov počas 10 rokov - teda pre približne 10.000 použití!

 

 

 

 

Podobné produkty Brúska na nože AnySharp, modrá

Brúska na nože AnySharp, čierna AnySharp
€ 16,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Brúska na nože AnySharp, červená AnySharp
€ 16,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Brúska na nože AnySharp Pro, šedá AnySharp
€ 27,90

SKLADOM viac ako 5 ks