Informácie o produkte

Cereria Mollá aróma difuzér Tea & Lemongrass, 100 ml

Luxusné darčekové balenie s rafinovaným otvorom ukrýva sklenený tyčinkový aróma difuzér vyrobený z hrubostenného mliečneho skla a predstavuje štýlový darček pre náročných. Difuzér je dodávaný s 12 prírodnými ratanovými tyčinkami a flakón, pre lepšiu stabilitu so štvorcovým profilom, je prednaplnený 100 ml prémiovej vône Tea & Lemongrass z dielne rodinnej manufaktúry Cereria Mollá zo slnečného Španielska.
Elegantná ozdoba, ktorá bude až 8 týždňov intenzívne parfumovať váš domov bez nutnosti údržby.

  • doba prevoňania až 8 týždňov (v závislosti na počte použitých tyčiniek aj dlhšie)
  • difuzér z mliečneho skla, 12 nefarbených ratanových tyčiniek
  • rozmer flakónu: 5,5 x 5,5 x 8 cm, dĺžka ratanových tyčiniek 25 cm
  • 100 ml vône Tea & Lemongrass​
  • obsah parfémových zložiek 15 - 30 %

  • vyrobené v Španielsku v rodinnej manufaktúre Cereria Mollá v meste Albaide neďaleko slnečnej Valencie

  • vyrobené ekologicky s rešpektom k životnému prostrediu z rýdzo prírodných materiálov

Cereria Mollá vůně Tea & Lemongrass

 

Tea & Lemongrass

Vôňa s výraznými aromatickými zelenými tónmi. Citronová tráva zo západnej Indie s bohatými citrusovými arómami má osviežujúce účinky a v spojení so skľudňujucou arómou čajových lístkov vzniká harmonizujúca kompozícia, ktorá vám doma navodí relaxačnú atmosféru, vďaka ktorej odburáte stres po náročnom pracovnom dni.

 

Originálna receptúra

Všetky vône Cereria Mollá sú vyrábané z prírodných ingrediencií, s rešpektom k originálnym receptúram, ktoré sa odovzdávajú z generácie na generáciu a umožňujú vyvolať prostredníctvom autentických vôní príjemné emócie.

Intenzitu si zvolíte sami

Náplň obsahujúca 15 - 30 % parfumových zložiek sa stúpaním do porézných ratanových tyčiniek následne vďaka 30% obsahu alkoholu odparuje z ich povrchu, a tým intenzívne a rovnomerne parfumuje svoje okolie až 8 týždňov.Intenzitu vône ovplyvníte počtom použitých tyčiniek, pre intenzívnejšiu vôňu môžete tyčinky 1x týždenne otáčať.

Cereria Mollá - tradícia od roku 1899


Malá rodinná manufaktúra už viac ako 120 rokov v mestečku Albaida neďaleko Valencie vyrába tradičným spôsobom sviečky - nielen vonné, ale aj dekoratívne. Z generácie na generáciu sa tak odovzdáva know how, láska k remeslu i poctivej práci, čo sú základné ingrediencie, vďaka ktorým si sviečky Cereria Mollá získali svoju slávu. Preto sú tieto exkluzívne španielske sviečky dnes exportované do viac ako 40 krajín sveta.

 

Podobné produkty Aróma difuzér Cereria Mollá Tea & Lemongrass, 100 ml

Aróma difuzér Cereria Mollá Bergamotto di Calabria, 100 ml Cereria Mollá
€ 25

SKLADOM viac ako 5 ks

Aróma difuzér Cereria Mollá Black Orchid & Lily, 100 ml Cereria Mollá
€ 25

SKLADOM viac ako 5 ks