Informácie o produkte

Cereria Mollá vonná sviečka Bulgarian Rose & Oud, 230 g

Ručne odlievaná luxusná vonná sviečka je vyrobená výhradne z rastlinného vosku, má bavlnený knôt a vysoký obsah originálnych a autentických vonných esencií. Je dodávaná v darčekovej škatuľke, v elegantnej sklenenej nádobe čiernej farby s čiernym dreveným vrchnákom.

Vďaka nižšej teplote topenia rastlinných voskov nedochádza k poškodeniu molekúl parfumu, ktorý sa tak ľahšie a rýchlejšie rozvinie a prevonia váš domov autentickou a podmanivou vôňou. Zo sviečok z rastlinných voskov sa pri horení uvoľňuje oproti sviečkam z parafínu výrazne menej škodlivých látok. Horenia bez nadbytočných splodín a dymu je podporené čisto bavlneným knôtom.

Cereria Mollá vůně Bulgarian Rose & Oud

Bulgarian Rose & Oud

Sladko kvetinová aróma tajomných ruží z Damasku, zabalená do hlbokej, drevitej a okúzľujúcej vône tlejúceho agarového dreva, ústi do bohatej a nenapodobiteľnej zamatovej kompozície.

Originálna receptúra

Všetky vône Cereria Mollá sú vyrábané z prírodných ingrediencií, s rešpektom k originálnym receptúram, ktoré sa odovzdávajú z generácie na generáciu a umožňujú vyvolať prostredníctvom autentických vôní príjemné emócie.

Voňajú i nezapálené

Sviečky Cereria Mollá majú v sójovom vosku vysoký obsah parfumu, a preto výrazne voňajú i nezapálené.

  • doba horenia: 50 hodín
  • výška: 9 cm, priemer: 8 cm
  • tradičná ručná výroba
  • rastlinný vosk zo sójových bôbov bez pridaného parafínu + bavlnený knôt
  • vyrobené v Španielsku v rodinnej manufaktúre Cereria Mollá v meste Albaide neďaleko slnečnej Valencie
  • vyrobené ekologicky s rešpektom k životnému prostrediu z čisto prírodných materiálov

Cereria Mollá - tradícia od roku 1899


Malá rodinná manufaktúraviac ako 120 rokov v mestečku Albaida neďaleko Valencie vyrába tradičným spôsobom sviečky - vonné, ale aj dekoratívne. Z generácie na generáciu sa tak odovzdáva know how, láska k remeslu aj poctivá práca, čo sú základné ingrediencie, vďaka ktorým si sviečky Cereria Mollá získali svoj ohlas. Preto sú tieto exkluzívne španielske sviečky dnes exportované do viac ako 40 krajín sveta.

Podobné produkty Vonná sviečka Cereria Mollá Bulgarian Rose & Oud, 230 g