Předchozí produkt Kávové kapsuly Cremesso Fortissimo 16 ks Následující produkt Zwilling vákuovacie sáčky Fresh & Save, veľkosť L, 3 ks

Informácie o produkte

Dezertný tanier Rosenthal Thomas Loft, 22 cm

Servírujte hlavný chodobedu, malé občerstvenie alebo skutočne výdatnú večeru na tanieroch značky Thomas z kolekcie Loft.

Kolekcia Loft je dostupná v guľatých, hranatých a oválnych tvaroch. Rôzne veľkosti tanierov a misiek, ktoré zapadajú do celkovej koncepcie variabilnosti tejto kolekcie. Loft je tak minimalistická vzhľadom, ale veľmi univerzálna použitím. Moderný elegantný nádych kolekcii dodáva zdobenie jemným prúžkom. Celá série nemeckej značky Thomas Rosenthal je vyrobená z odolného porcelánu, vhodného aj pre reštauračné prevádzky.

  • Porcelán
  • Mikrovlnná rúra: Áno
  • Umývačka riadu: Áno

Či už ide o varenie, servírovanie alebo o osobité obdarovanie, produktové rady Thomas Rosenthal ponúkajú široké spektrum výrobkov, ktoré spĺňajú tento cieľ. Od tanierika na chlieb, cez polievkové taniere až po taniere na slávnostnú večeru alebo napríklad veľké šálky na večerné kakao, Thomas Rosenthal ponúka všetko pre skvele prestretý stôl.

Podobné produkty Dezertný tanier Rosenthal Thomas Loft, 22 cm

Rosenthal Thomas Loft hlboký tanier, 24 cm Rosenthal
€ 13,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Jedálenský tanier Rosenthal Thomas Loft, 28 cm Rosenthal
€ 15,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Rosenthal Thomas Loft Miska okrúhla, 15 cm Rosenthal
€ 13,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Akcia -26%
Jedálenská súprava s miskami Rosenthal Thomas Loft, 16 ks Rosenthal
€ 206
€ 152

SKLADOM viac ako 5 ks