Předchozí produkt Peugeot Paris French Press s mlynčekom na zrnkovú kávu 2v1, 28 cm Následující produkt Rosenthal Cilla Marea šálka na čaj s tanierikom, 0,22 l

Informácia o produkte

Duspiva kuchynská doska orech

K výrobe tejto kuchynskej dosky bola využitá konštrukcia z priečne rezaného dreva. Táto konštrukcia dáva doske jedinečné vlastnosti a oveľa vyššiu trvanlivosť, ako konštrukcie pozdĺžne. Je to dané tím, že pri krájaní potravín nedochádza k prekrajovaniu vlákien, ale ostrie noža sa len zasúva medzi nich. Z tohto dôvodu je doska šetrnejšia k nožom. Priečny rez nám dáva možnosť pozrieť na nádhernú štruktúru a kresbu dreva.
Každá doska bola pri procese výroby dvakrát napustená bielym minerálnym olejom medicinálnej kvality - minerálny olej je stabilnejší ako rastlinný olej a zároveň mu jeho nižšia hustota umožňuje ľahšie preniknúť hlboko do dreva a tým ho dlhodobo chrániť. Na záver bola doska napustená včelím voskom, čoby posledná bariéra proti presakovaniu vody do dosky.
Veľmi cenné tvrdé drevo amerického orecha s nádherne tmavo hnedou farbou. Časť dreva, ktorá sa nachádza tesne pod kôrou stromu, sa nazýva beľ a jej farba dreva býva svetlejšia.

  • drážka pre odvod tekutín
  • americký orech
  • protišmykové nožičky
  • odporúčané ručné umývanie
  • rozmer: 35 x 25 x 3,5 cm

Súbory na stiahnutie

Název souboru Popis Velikost
1495034619-navod-prkenka-duspiva-bile-web.pdf PDF dokument 150 kB
1495034615-maintenance-instructions-cutting-board-duspiva.pdf PDF dokument 305 kB

Odporúčame dokúpiť

Podobné produkty Duspiva kuchynská doska orech, 35 x 25 cm

Články o produkte