Předchozí produkt Woll PS Polotlakový hrniec Diamond Active Lite, 24 cm / 5 l Následující produkt Zwilling Bela príborová sada, 24 ks

Informácia o produkte

kolekcia keramického riadu na indukciu DELIGHT

Už od roku 1850 vyrába francúzsky Emile Henry keramický riad. Nová kolekcia Delight určená tiež na indukčné platničky vychádza z niekoľkoročného výskumu. Riad je ľahký, výkonný a elegantný. Uľahčí vám prípravu nielen dusených jedál na akomkoľvek type platničky. Možno ho použiť aj pre zapekanie v rúre.Nová technológia výroby zvyšuje odolnosť voči teplotným šokom. Pre svoje oblé tvary a moderný matný povrch v bridlicovej farbe sa hodí do väčšiny typov interiérov. Ideálny pre tých, ktorí majú radi prirodzené varenie v riade z udržateľných zdrojov. Vychutnajte si tak plody niekoľkoročnej práce aj vy a urobte si radosť s kolekciou Delight.

 • Vysoko kvalitný keramický materiál s odolnosťou proti teplotným šokom
 • Prírodný materiál + ručná výroba = jemné varenie pre dokonalú chuť a vôňu
 • Nové výrobné postupy vychádzajúce z dlhoročného výskumu a skúseností 6 generácií
 • Materiál je zhruba o 30% ľahší ako liatina (používaná tiež pre pozvoľné varenie)
 • Vďaka chromovému plátu vhodné na všetky zdroje tepla vrátane indukcie
 • Riad je možné používať aj na indukčných platničkách s funkciou booster
 • Hrnce aj s pokrievkami využijete aj pre zapekanie v rúre
 • Môžete používať tiež v mikrovlnnej rúre, mrazničke či umývačke riadu
 • Ideálne pre pozvoľné dusenie aj restovanie na prudkom ohni
 • Systém samopodlievania vďaka vypuklým pokrievkam s výstupkami
 • Hranatý úchyt pokrievky umožňuje stabilné odloženie pokrievky hore nohami
 • Odolná glazúra uľahčuje údržbu, navyše ide o úplne prírodný povrch
 • Harmonický, nadčasový dizajn z pera dizajnérky Véronique Marie
 • Rozmery kastróla: Ø 30,8cm, šírka 26,5 cm, výška 15,6 cm, objem 2,5 l

 • Hmotnosť: 2,78 kg

 • Každý kúsok je originál vyrobený ručne vo Francúzsku
 • Predĺžená 5-ročná záruka

 

Výhody varenia v keramickom riade zo série Delight

Ponúka výhody zdravého varenia a rešpektuje nutričné ​​vlastnosti ingrediencií. Je ľahší ako liatina, pre svoj nepriľnavý povrch sa tiež ľahko čistí. Vďaka tvaru zaoblenia bez rohov sa v riade dobre miešajú suroviny, a to napríklad aj za pomoci kovového náčinia. Keramika Flame Ceramic® má navyše tú výhodu, že udrží váš pokrm teplý až po dobu 30 minút. V pokoji si tak vychutnáte polievku či porozprávate s rodinou pri jedle.

Riad Delight Emile Henry rozvádza teplo rýchlo a po celom povrchu, ešte rýchlejšie ako liatinový riad. Použitý keramický materiál je vypaľovaný pri vyššej teplote a vďaka novej technológii výroby veľmi dobre znáša aj teplotné šoky. V rovnakom hrnci tak môžete prudko orestovať mäso a neskôr ho variť pri miernych teplotách, podľa vašich potrieb. Pod glazúrou schovaný kovový plát potom umožňuje použitie na všetkých druhoch tepla vrátane indukcie, pre vysokú tepelnú odolnosť sa nemusíte obávať ani funkcie booster na indukčných platniach.

Samopodllievacia pokrievka s postrannými uškami a veľkým úchytom

Špeciálna dizajnovaná pokrievka vypuklého tvaru s malými výstupkami na vnútornej strane pomáhajúca cirkulácii vlhkosti počas varenia. Kondenzované kvapky vody tak stekajú späť do hrnca, vďaka čomu pripravovaný pokrm nevysychá, nepripaľuje sa, udržuje si svoju prirodzenú vôňu a je krehko lahodný. Úchyty hrncov aj postranné ucha pokrievky sú postavené do rovnakej pozície tak, aby po priklopení pokrievky tvorili jeden veľký úchyt pre pohodlné prenášanie riadu. Čerešničkou na torte je potom výrazne dizajnovaný hranatý úchyt pokrievok, vďaka ktorému môžete počas varenia pokrievku v obrátenej polohe odložiť na pracovnú plochu bez jej postriekania.

 

Prečo vybrať keramický riad Emile Henry?

Emile Henry je rodinná firma, ktorá tradičnej keramike dáva nový rozmer. Či už je to precízna ručná práca, nadčasový dizajn alebo prírodné farby glazúry, ktoré sa hodia takmer do každej kuchyne. Keramický riad značky Emile Henry nie je len funkčný, ale aj skvelo vyzerá na stole.

5rokov garancie na výrobné chyby

Výrobky sú označené na dne logom Emile Henry a rokom, v ktorom bol daný výrobok zhotovený. Ďalej sú výrobky opatrené číslom pracovníka, ktorý výrobok zhotovil. Vďaka praktickému značenie môže spoločnosť poskytnúť záruku na 5rokov vzťahujúce sa na výrobné chyby.

 

Podobné produkty Emile Henry Delight keramický kastról na indukciu sa samopodlievacou pokrievkou, 2,5 l

Články o produkte