Informácie o produkte

Emile Henry kastról na pečenie Braiser - 29 cm

Keramický guľatý kastról na pečenie Braiser vyrobený s použitím technológie Flame, ktorá umožňuje nielen používanie v rúre, ale aj na klasickom sporáku. Priemer 29 cm a objem 3,2 l, kastról je vhodný ako na klasické varenie - keramický kastról je ideálny na pomalé varenie s využitím kondenzácie odparenej tekutiny vďaka keramickej pokrievke, prípadne na pečenie v rúre.

Všetky výrobky firmy Emile Henry sú vyrábané ručne, za použitia rýdzo prírodných materiálov - kvalitnej burgundskej hliny, piesku a vody. Vďaka generáciami overeným postupom, ručnej kontrole každého kusu a inovatívnej technológii Flame, sú výrobky odolné nárazu a poškriabaniu - jedlo v nich možno nielen upiecť, ale aj krájať a servírovať. Po vybratí z mrazničky ich môžete hneď vložiť do vyhriatej rúry bez rizika popraskania. Glazúry za vysokých teplôt zaručujú farebnú stálosť a riad tak môže byť bez obáv umývaný v umývačke riadu.

Flame
Ide o špeciálnu inovatívnu patentovanú technológiu výroby keramických foriem a riadu, vďaka ktorej je potom takúto keramiku možné používať nielen klasicky v rúre pri pečení, ale i na varenie na všetkých typoch sporákov (pre použitie na indukčných sporákoch je nutné užiť adaptačný disk). Rovnako ako všetok ostatný riad značky Emile Henry, môžete s technológiou Flame používať v mikrovlnnej rúre aj umývačke riadu.

  • výrobná technológia Flame zaručuje, že je riad odolný proti nárazu a poškriabaniu, takže v ňom môžete jedlo nielen upiecť, ale aj krájať a servírovať
  • 10 rokov záruka na výrobné chyby
  • technológia Flame umožňujúca použitie aj na sporákoch
  • všetky nádoby Emile Henry môžu byť používané v mikrovlnnej rúre
  • riad môžete ihneď po vybratí z mrazničky vložiť do rúry alebo mikrovlnnej rúry
  • všetok riad od Emile Henry je možné umývať v umývačke riadu
  • priemer: 29 cm
  • objem: 3,2 l

EmileHenry_flame.jpg

EmileHenry_zaruka.jpg

Podobné produkty Emile Henry kastról s pokrievkou

Články o produkte

Ditin guláš

Ditin guláš

Je pre poriadnych chlapov, ale chutiť bude všetkým. Uvarte si guláš, doma v kľude, z akéhokoľvek mäsa, ktoré máte radi. Je to jednoduchšie, než by ste čakali. Chce to len dať...