Předchozí produkt Villeroy & Boch Numa sklenená váza pure stone, 34 cm Následující produkt Rosenthal Fleurs des Alpes Servírovací tanier s okrajom, 33 cm

Informácie o produkte

Hlboká misa na uskladnenie ovocia a zeleniny Emile Henry s korkovým vrchnákom, objem 4,7 l, granátová

Misa je vyrobená z čisto prírodných materiálov a je určená na skladovanie čerstvého ovocia a zeleniny presne tam, kde ich potrebujete mať poruke, či už to bude na kuchynskej linke, alebo na stole v jedálni, či barovom pulte. Vrchná časť je z najkvalitnejšieho korku, pochádzajúceho z portugalských dubov, a je určená na zachovanie a vystavenie ovocia. Korok prirodzeným spôsobom odvádza prebytočnú vlhkosť, ktorá často urýchľuje proces rozkladu, je jemný, takže ovocie neotlačí, a navyše svojou špecifickou vôňou odpudzuje otravné drozofily (vínne mušky) a ďalší drobný lietavý hmyz.

Spodná časť je keramická, obojstranne glazúrovaná a vďaka svojmu povrchu a 3 vetracím otvorom je prispôsobená na uskladnenie zeleniny, ktorú najčastejšie používate, a pritom nie je vhodné ju mať v chladničke. Keramická časť, zakrytá korkovým vrchnákom alias táckou, tak ponúka očiam skrytý priestor na uskladnenie napríklad zemiakov, cibule, červenej repy alebo mrkvy, jednoducho zeleniny, ktorú potrebujete na prípravu pestrého jedla takmer každý deň. Tri malé otvory v dne misy potom poskytujú presne tú správnu ventiláciu. Vďaka spojeniu dvoch prírodných materiálov - korku a keramiky vznikajú vnútri misy podmienky, podobné tým v pivničke. Stredne veľkú, avšak dosť hlbokú misu si môžete postaviť presne tam, kam potrebujete, pretože nech už bude na kuchynskej linke alebo na jedálenskom stole, vždy bude atraktívnym doplnkom. Navyše sa veľmi ľahko udržuje - keramickú časť možno umývať v umývačke riadu, korkovú stačí utrieť mokrou handričkou.

Emile Henry hluboká mísa na uskladnění ovoce a zeleniny s korkovým víkem v nové barvě roku 2021-matně černé barvě čerstvých lanýžů.

Hlboká misa Emile Henry s korkovým vrchnákom na skladovanie zeleniny a ovocia 

  • elegantný vzhľad a praktické využitie – dizajnová pivnička kdekoľvek ju potrebujete
  • len prírodné materiály – glazúrovaná keramika a korok
  • ľahko sa čistí – spodná misa s dokonale hladkou glazúrou, možno umývať v umývačke riadu, horný korkový vrchnák možno utrieť mokrou handričkou
  • 10-ročná záruka sa vzťahuje na výrobné chyby

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE:

  • hmotnosť: 2,23 kg
  • objem: 4,7 l 
  • výška celkom: 18,5 cm
  • výška keramickej časti: 13 cm
  • Ø vonkajší:  26,8 cm
  • Ø vnútorný:  25,5 cm

Hľuzovková farba je novinkou roku 2021. Inšpiráciou jej boli čerstvo vyryté francúzske hľuzovky (truffles). Matnozamatový, úplne čierny vzhľad osloví tých, ktorí nasledujú nové mestské trendy, ale aj konzervatívnejších zástancov alebo vyznávačov rustikálneho štýlu. Ste nadšení a spokojní? Kúpte si z rovnakej kolekcie ešte misku - nádobu, určenú na bezpečné skladovanie soli alebo cukru bez zvlhnutia, alebo veľkú misu na skladovanie ovocia a zeleniny s objemom 6,5 litra, alebo misku na uskladnenie cesnaku a drobných cibuľovín.

Prečo si vybrať Emile Henry?

Emile Henry je rodinná firma, ktorá tradičnej keramike dáva nový rozmer. Či už je to precízna ručná práca, nadčasový dizajn alebo prírodné farby glazúry, ktoré sa hodia takmer do každej kuchyne. Keramický riad značky Emile Henry je nielen funkčný, ale aj skvele vyzerá na stole.

10 rokov záruka na výrobné chyby

Výrobky sú označené  na dne logom Emile Henry a rokom, v ktorom bol daný výrobok zhotovený. Ďalej všetky výrobky majú číslo pracovníka, ktorý výrobok zhotovil. Aj vďaka tomu môže potom spoločnosť poskytnúť záruku na výrobné chyby na celých 10 rokov.

Odporúčame dokúpiť

Podobné produkty Emile Henry misa na uskladnenie ovocia a zeleniny, 4,7 l, granátová

Novinka
Kilner fľaša s klipom hranatá, 0,33 l Kilner
€ 6,10

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Emile Henry misa na uskladnenie ovocia a zeleniny, 4,7l, kriedová Emile Henry
€ 80

Na objednávku, 3 - 6 týždňov