Informácia o produkte

Akciová sada na créme brulée Emile Henry obsahuje

  • 4x keramická miska na crème brûlée 
  • 1x flambovacia pištoľ s reguláciou plameňa

Misky na crème brûlée

Keramické ramekiny na crème brûlée francúzskej značky Emile Henry boli vyrobené z kvalitnej keramiky High Resistance s priemerom 12 cm, výškou 4 cm a objemom 0,15 l (vnútorný priemer 11 cm, výška 3 cm). Ideálne sú pre prípravu a vďaka atraktívnemu dizajnu aj na servírovanie pri stole. S ich pomocou pripravíte crème brûlée či rôzne predjedlá. Či už to bude kozí syr s medom, paradajky s mozzarelou alebo sladký dezert, vždy budete vy aj vaši hostia nanajvýš spokojní.

Misky sú stohovateľné pre úsporu miesta, možno používať na zapekanie do 270 ° C alebo ohrev v mikrovlnnej rúre. Ak budete potrebovať, môžete v miskách predpripravené jedlo tiež zamraziť, a to pri teplotách až -20 ° C. Výhodou je tiež ľahká údržba, misky sa veľmi ľahko čistia - možno ich tiež umývať v umývačke riadu.

Flambovacia pištoľ

Flambovacia pištoľ je vyrobená z nerezovej ocele v kombinácii s odolným čiernym plastom. Je plniteľná skvapalneným zemným plynom (náplň do zapaľovačov) a umožňuje reguláciu veľkosti plameňa. Z dôvodu bezpečnosti pri preprave nie je flambovacia pištoľ naplnená.

 


 

Podobné produkty Emile Henry misky na créme brulée s flambovacou pištoľou, sada 5 ks