Předchozí produkt Zwilling nože PS Professional“S“ 4 ks + kuchárska kniha zadarmo Následující produkt Villeroy & Boch NewWave dezertný tanier 24 x 24 cm

Informácia o produkte

Zdeněk Pohlreich: "Tajine je špeciálny spôsob úpravy doma toľko obľúbených jedál z jedného hrnca. Preneste sa na chvíľu do Maroka a popustite uzdu svojej fantázii. "

Emile Henry PS tajine, granátová - 32 cm

Keramický tajine vyrobený s použitím technológie Flame, ktorá umožňuje nielen používanie v rúre, ale aj na klasickom sporáku. Riad nazývaný tajine pochádza zo severnej Afriky a v poslednej dobe si našiel veľkú radu priaznivcov. Kónický tvar vrchnej časti je idálny pre cirkuláciu a kondenzáciu pary - mäso tak zostane krásne šťavnaté. Inšpirujte sa celým radom pomerne jednoduchých receptov, ktoré vďaka technológii tajine dajú vzniknúť lahodným a nevšedným pokrmom.

Všetky výrobky firmy Emile Henry sú vyrábané ručne, za použitia rýdzo prírodných materiálov - kvalitnej burgundskej hliny, piesku a vody. Vďaka generáciami overeným postupom, ručnej kontrole každého kusu a inovatívnej technológii Flame, sú výrobky odolné nárazu a poškriabaniu - jedlo v nich možno nielen upiecť, ale aj krájať a servírovať. Po vybratí z mrazničky ich môžete hneď vložiť do vyhriatej rúry bez rizika popraskania. Glazúry za vysokých teplôt zaručujú farebnú stálosť a riad tak môže byť bez obáv umývaný v umývačke riadu.

Flame
Ide o špeciálnu inovatívnu patentovanú technológiu výroby keramických foriem a riadu, vďaka ktorej je potom takúto keramiku možné používať nielen klasicky v rúre pri pečení, ale i na varenie na všetkých typoch sporákov (pre použitie na indukčných sporákoch je nutné užiť adaptačný disk). Rovnako ako všetko ostatné riady značky Emile Henry, môžete s technológiou Flame používať v mikrovlnnej rúre aj umývačke riadu.

  • výrobná technológia Flame zaručuje, že je riad odolný proti nárazu a poškriabaniu, takže v ňom môžete jedlo nielen upiecť, ale aj krájať a servírovať
  • 10 rokov záruka na výrobné chyby
  • technológia Flame umožňujúca použitie aj na sporákoch
  • všetky nádoby Emile Henry môžu byť používané v mikrovlnnej rúre
  • riad môžete ihneď po vybratí z mrazničky vložiť do rúry alebo mikrovlnnej rúry
  • všetok riad od Emile Henry je možné umývať v umývačke riadu
  • priemer: 32 cm, výška 23 cm, objem 3,5 l

EmileHenry_flame.jpg

EmileHenry_zaruka.jpg

Podobné produkty Emile Henry Tajine, hrejivé srdce - 32 cm