Předchozí produkt Rösle sitko na čaj Následující produkt Rosenthal sada porcelánový mini zvonček a mini guľa na stromček Vianočný trh II

Informácia o produkte

Fľaša SIGG Glow Heart-balloons 0,4 l

Vydejte sa na objavnú cestu okolo sveta s bolónikmi v tvare srdca. Malé dievčatká sú vždy pripravené na veľké dbrodružstvá s fialovou fľaštičkou so svietiacími balónikmi od Siggu.

Fosforeskujúci motív a ochranný klobúčik (svieti v tme).

Fľaše SIGG sú vyrábané z jediného kusu hliníka, čo im dodává dokonalú tesnosť, pevnosť, trvanlivosť a to pri nízkej hmotnosti. Vnútorný povrch je upravený špeciálnou patentovanou technológiou EcoCare, ktorá je zdravotne a hygienicky nezávadná, neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie (BPA), neabsorbuje žiadne pachy ani chute a pri stlačení fľaše sa flexibillne prispôsobí novému tvaru, neolúpe sa. Používaním fliaš SIGG znižujete svoju ekologickú stopu - chránite životné prostredie.


Neobsahuje BPANeobsahuje BPA

Všetky časti fľašky sú bez obsahu BPA a škodlivých chemikálií ako sú xenoestrogény a ftaláty. 

Dokonale vodotěsnáDokonale vodotesná

Vaša fľaša Sigg je dokonale utesnená.

Nízká hmotnostNízka hmotnosť

Fľaše SIGG sú vyrábané z materiálov, ktoré sú známe nízkou hmotnosťou a odolnosťou.

Vyrobeno ve ŠvýcarskuVyrobené vo Švajčiarsku

Fľaše Sigg sú vyrábané vo vlastných prevádzkach priamo vo Švajčiarsku.


Detské fľaše sú veľkostne koncipované tak, aby sa zmestili do každého batôžteka či aktovky. Použitý materiál - hliník, zaisťuje veľkú odolnosť pri prípadných pádoch. Patentovaná vnútorná vrstva EcoCare zaisťuje, že nápoj nepríde do kontaktu s hliníkom.

Dětský uzávěr SIGG

 

Detský uzáver je jednoduchý na používanie i pre tých najmenších a zároveň bezpečný, lebo bez uzavretia náustka nemožno späť priklopiť klobúčik.
Ochranný klobúčik si môžete vybrať i samostatne.
Priemer hrdla je rovnaký pri všetkých fľaškách SIGG, uzávery možno teda voľne kombinovať.

  • Materiál: hliník + vnútorná patentovaná vrstva SIGG EcoCare
  • Určené pre nápoje s teplotou do 40° C
  • Objem: 0,4 l
  • Váha: 112 g
  • Výška 19,7 cm
  • Priemer 6,6 cm

Vnútorná vrstva EcoCare - veľmi tenká (40 mikrónov) vrstva polyméru nanesená na celý vnútorný povrch fľaše v podobe jemného prášku a následne vypálením pri teplote 200° C neoddeliteľne spojená s telom fľaše. Vďaka tejto vrstve nepríde nápoj do kontaktu s hliníkom - nemusíte sa teda obávať nežiaducej pachute. Vrstva je inertná, nepreberá žiadne pachy ani chute a uľahčuje čistenie fľaše. Neobsahuje žiadne ftaláty, BFA ani organické rozpúšťadlá. Spĺňa všetky hygienické normy pre priamy styk s potravinami podľa predpisov EU a FDA.

flaschenfunktionen.png

Podobné produkty Fľaša SIGG Glow Heart-balloons 0,4 l