Předchozí produkt Rosenthal Springtime Flowers hrnček na čaj, 0,3 l Následující produkt Kilner Pohár s nádobou na jogurt

Informácie o produkte

Rosenthal Hutschenreuther 
Nora Spring Vibes hrnček na čaj alebo cappuccino, 250 ml

Šálka je vyrobená z jemného porcelánu, zdobeného detailnou ilustráciou kvetín, ktoré môžete nájsť na jarnej lúke. Celkovú kompozíciu dopĺňajú poletujúce motýle. Svojím objemom aj tvarom  je vhodná tak na cappuccino, ako aj na čaj. Šálka krásne ladí s belostnou podšálkou s priemerom 16 cm, s vyobrazením modrého motýľa. Tento pomerne veľký tanierik možno skombinovať takmer so všetkými hrnčekmi alebo šálkami novej jarnej kolekcie porcelánky Hutschenreuther, spadajúcej do portfólia Rosenthal. Výnimkou je espresso šálka, pre ktorú je určená podšálka s priemerom 11,5 cmso žltým motýľom. 
Vyskúšajte rôzne kombináciea zostavte si svoju originálnu rozkvitnutú lúku na vlastnom stole! Aj keď sa v tejto kolekcii vyslovene nevyskytujú veľkonočné motívy, môže byť vašou inšpiráciou pre dokonalé a slávnostne prestretý stôl na Veľkú noc 2020.

  • porcelán

  • vďaka špeciálnej maľbe pod glazúrou vhodný do umývačky riadu

  • vhodný do mikrovlnnej rúry

  • objem: 250 ml

Kolekcia Nora Spring Vibes = Naspäť do prírody!

Počas celej jari kvitnúce lúčne kvetiny sú namiešané tak, že vždy obsiahnu celú farebnú škálu, takže espresso šálka s modrými zvončekmi sa harmonicky snúbi s fialovou ďatelinou a žltým iskerníkom, zatiaľ čo napríklad na miske si môžete prehliadnuť dokonalú kombináciu modrých nezábudiek a zvončekov s červenofialovou ďatelinou a modrofialovou centaureou. Na porceláne mliečne bielej farby sú lúčne kvety veľmi precízne vymaľované, kvetiny pripomínajú akvarelový obraz či vyobrazenie v modernom herbári. S novým dekorom jarnej kolekcie Nora Spring Vibes v podaní firmy Hutschenreuther skrátka prechádzate po práve kvitnúcej lúke, plnej kvetov, bzučiacich čmeliakov a lietajúcich motýľov. Aj jedným hrnčekom alebo šálkou jarnej novinky roka 2020 Nora Spring Vibes si tak domov privoláte jar a s ním aj pohodu a snáď aj dobrú náladu.

Rosenthal = Synonymum kvality, snúbiacu sa s eleganciou

Nemecká značka Rosenthal predstavuje inováciu, dizajn, kvalitu a sofistikované remeselné spracovanie perfektného porcelánu už od roku 1879. Rovnako ako pred rokmi aj dnes Rosenthal vyvíja svoje produkty ako pre náročných koncových zákazníkov, tak aj pre profesionálnu klientelu z reštauračnej a hotelovej prevádzky. Všetky  výrobky porcelánok Rosenthal vynikajú výnimočnou formou, funkciou, kvalitou aj spracovaním a predstavujú synonymum prestížneho „vyrobené v Nemecku“. Vďaka za dizajn pravidelne oceňovaným výrobkom, trendy life-style kolekciam aj  nadčasovej elegantnej klasike značka Rosenthal neustále zvyšuje laťku v oblasti nárokov na originalitu, osobitosť a individualitu v oblasti stolovania a bytového dizajnu.

Odporúčame dokúpiť

Novinka
 Tanierik Rosenthal Nora Spring Vibes, Ø 16 cm Rosenthal
€ 10

Dodanie 3 - 6 týždne

Podobné produkty Hrnček na čaj/cappuccino Rosenthal Nora Spring Vibes, 0,25 l

Novinka
Espresso podšálka Rosenthal Nora Spring Vibes, Ø 11,5 cm Rosenthal
€ 8

Dodanie 3 - 6 týždne

Novinka
Hrnček s uchom Rosenthal Nora Spring Vibes, 0,4 l Rosenthal
€ 14,90

Dodanie 3 - 6 týždne

Novinka
Tanier Rosenthal Nora Spring Vibes, Ø 22 cm Rosenthal
€ 14,90

Dodanie 3 - 6 týždne

Články o produkte