Předchozí produkt Bezdotykový kôš na triedený odpad i.Master Double Wesco, 2× 20 l, čierny – matný Následující produkt Villeroy & Boch Boston súprava príborov z nehrdzavejúcej ocele, 30 ks

Informácie o produkte

Jedálenská sada s hrnčkom Rosenthal Mesh White obsahuje 16 ks:

 • 4x hrnček s uchom, 0,2 l
 • 4x raňajkový tanier Ø 21 cm
 • 4x jedálenský tanier Ø 27 cm
 • 4x hlboký tanier Ø 21 cm

Kolekcia Mesh White: Poetická geometria bambusového lesa

Podoba veľmi úspešnej kolekcie Mesh je dielom španielskej priemyselnej dizajnérky Gemmy Bernal. Obsahuje nielen základné jedálenské taniere, ale tiež plno jednotlivých kúskov na tapas a sladké aj slané bufety.  Charakteristickým rysom je jemný mriežkový reliéf pod glazúrou, niekomu pripomínajúcu geometrickú mriežku, inému bambusový les. Nápaditá a variabilná kolekcia Mesh skrátka mení klasické stolovanie na miesto plné inšpiratívnej prezentácie pokrmov a prináša do vášho domova nový význam slova "všestrannosť." Je navyše veľmi dobre kombinovateľná s farebnými variantmi, ako je napríklad Mesh Aqua alebo Mesh Mountain.

 

Kolekcia jedálenského porcelánu Rosenthal Mesh White je vysoko variabilná, a tak univerzálna, vhodná pre bežné aj sviatočné prestieranie.

Technické špecifikácie:

 • Materiál: porcelán
 • Mikrovlnná rúra: áno
 • Umývačka riadu: áno

  Made in Germany

  Nemecká značka Rosenthal predstavuje inováciu,dizajn,kvalitu a sofistikované remeselné spracovanie perfektného porcelánu od roku 1879. Dávate prednosť inovatívnemu súčasnému dizajnu? Potom je studio-line, značka vytvorená vo firme Rosenthal roku 1961, práve pre vás. Navrhovali pre ňu Björn Wiinblad, Otmar Alt, Paul Wunderlich, Jasper Morrison, Walter Gropius, ale aj Bořek Šípek.

  Podobné produkty Jedálenská súprava s hrnčekom Rosenthal Mesh White, 16 ks

  Odporúčame
  Jedálenská súprava Rosenthal Mesh Aqua, 12 ks Rosenthal
  € 264

  SKLADOM viac ako 5 ks

  Jedálenská súprava Rosenthal Mesh Mountain, 12 ks Rosenthal
  € 264

  SKLADOM viac ako 5 ks

  Akcia -28%
  Jedálenská súprava Rosenthal Mesh White, 16 ks Rosenthal
  € 260
  € 187

  Dostupnosť január 2022

  Články o produkte

  Moja vysnívaná svadba

  Moja vysnívaná svadba

  Na to, aby sa svadba stala naozaj nezabudnuteľným zážitkom, stačí len prestať snívať a prísť si svoje sny splniť. Naša predajňa Potten & Pannen-Staněk je miestom, kde sa vaša...