Informácia o produkte

VacuVin Swirling karafa na víno – rotujúcí dekantér 

Sklenená karafa na víno, usadená v korkovej základni, vás nielen upúta na prvý pohľad svojím zaujímavým vzhľadom, ale najmä zábavným a elegantným spôsobom prevzdušní nápoj, ktorý sa chystáte popíjať.

Účelný eye catcher na vašom stole

Stačí nepatrné postrčenie a karafa sa začne jemne točiť dokola aj zo strany na stranu. Stabilný podstavec na dne otáčavej korkovej základne zaisťuje, že aj pri vírenie karafa pevne stojí na vašom stole. Vďaka unikátnemu rotačnému mechanizmu, umiestnenému v tele korkovej základne, avšak mimo jej stred, sa víno v karafe pohybuje nielen zo strany na stranu, ale sa tiež otáča a jemne víri. Víno, preliate do tejto zázračnej karafy, tak naozaj dokonale okysličíte, čím zvýrazníte jeho prirodzenú vôňu i chuť. Dekantácia vína nie je dôležitá len na prevzdušnenie nápoja pred jeho vlastnou konzumáciou, ale tiež odstráni prípadný sediment.

Vlastnosti

  • výška 29 cm
  • Ø  najširšej časti 23 cm
  • objem 2,0 l
  • materiál: karafa – sklo, podstavec – prírodný materiál korok
  • na vnútorné i vonkajšie použitie

Tanec medzi kvapkami vína

Šikovne vymyslený dizajn karafy umožňuje krúživý a zároveň aj otáčavý pohyb. Vaše víno sa v tejto karafe plne nadýchne a prejaví svoju pravú podstatu. Pri popíjaní vína s rodinou alebo priateľmi sa tak prenesiete do úplne novej dimenzie.

    Podobné produkty Karafa na víno VacuVin Swirling