Předchozí produkt Villeroy & Boch Artesano Provencal Lavendel dezertný tanier, Ø 22 cm Následující produkt Villeroy & Boch Mariefleur oválny dezertný tanier, 23 x 19 cm

Informácia o produkte

Kilner Spiralizér

Vytvorte zeleninové špagety vďaka spiralizéru od Kilner. Jednoducho zeleninou otáčajte v jednom smere skrze viečko a sledujte, ako kúsky zeleniny padajú priamo do pohára, na ktorej je upevnené. Objem samotnej pohára je 1 liter, takže je ideálny pre skladovanie čerstvo nakrájané zeleniny v chladničke. Vďaka kovovému uzáveru, ktorý je v balení, môžete pohár naplniť rôznu zeleninou a vziať si ju so sebou na cestu. Ideálne pre porciovanie cukiny, muškátové tekvica, mrkvy, repy alebo zemiakov.

Kilner

Anglická tradícia a kvalita je to, čo môžete od výrobkov Kilner očakávať. Prvý zaváracie poháre uzrela svetlo sveta v roku 1842 práve v meste Dewsbury, ktoré leží v Anglicku. V roku 1842 prišiel John Kilner s objavom, ktorý znamenal revolúciu v zaváranie. Originálny pohár Kilner majú nielen čaro nadčasového dizajnu ale aj mnoho technických výhod, ktoré vás presvedčia o ich nezameniteľnosti. Zaváracie poháre Kilner, ktoré použijete nielen pri zaváraní mäsa,zeleniny či ovocia, nie sú jediným sortimentom tejto tradičnej značky. Pozrite sa tiež na ostatné sklenené výrobky Kilner.

Podobné produkty Struhadlo - ruční spiralizér Kilner