Předchozí produkt Jedálna súprava so šálkami na čaj Rosenthal Thomas Loft, 20 k Následující produkt Opinel Parallele, nôž na chlieb 210 mm

Informácia o produkte

Sklenený súdok s kohútikom Kilner, 5 l 

Sklenený nápojový zásobník Kilner predstavuje štýlový spôsob, ako v lete pri záhradných slávnostiach či grilovaní servírovať kokteily, ľadový čaj, domáce limonády a šťavy, ale tiež napríklad aj pivo, alebo, naopak, pri zimných rodinných či priateľských stretnutiach a oslavách servírovať varené víno alebo punč.

V lete, v zime piknik či oslava ako sa patrí

Nápojový súdok ponúka perfektný spôsob servírovania nápojov na každej narodeninovej oslave, zimnom či letnom grilovaní alebo susedskom stretnutí.

Sklenený nápojový súdok, v tvare veľkého päťlitrového vintage pohára, má vo svojej dolnej časti praktický vymeniteľný kohútik, ktorý ľahko zvládnu používať aj deti. Navyše vďaka veľkému plniacemu otvoru, ošetrenému skleneným vrchnákom s vymeniteľným gumovým tesnením a klipom z nehrdzavejúcej ocele, môžete do nápoja pre ozvláštnenie chuti pridávať rôzne ovocie, bylinky, koreniny alebo napríklad ľad. Súdok s kohútikom je ozdobený typickým logom Kilner v podobe reliéfu na čele. 

  • objem 5 litrov
  • uzatváracia spona z nehrdzavejúcej ocele
  • sklenený vrchnák s vymeniteľným gumovým tesnením

Údržba

  • pohár s kohútikom radšej umyte v rukách
  • dbajte na to, aby teplota nápoja nepresiahla 80 ° C

Kilner – najlepší je originál

Anglická kvalita a tradícia je to, čo môžete od výrobkov Kilner očakávať. Prvý zavárací pohár uzrel svetlo sveta v roku 1842 v anglickom mestečku Dewsbury. Práve v tomto roku prišiel John Kilner s objavom, ktorý znamenal revolúciu v zaváraní. Originálne poháre Kilner majú nielen čaro nadčasového vintage dizajnu, ale aj mnoho technických výhod, ktoré vás presvedčia o ich nezameniteľnosti. Zaváracie poháre Kilner, ktoré použijete nielen pri zaváraní mäsa, zeleniny či ovocia, nie sú jediným sortimentom tejto tradičnej značky. Pozrite sa tiež na ostatné sklenené výrobky Kilner.

 

Príslušenstvo produkty Sklenený súdok s kohútikom Kilner, 5 l

Podobné produkty Sklenený súdok s kohútikom Kilner, 5 l

Novinka
Vodný filter na kohútik Brita ON TAP Brita
€ 60

Na sklade

Novinka
Kávovar Smeg 50´s Retro Style, pastelovo zelený Smeg
€ 349

Dodanie 14 - 30 dní

Novinka
Kávovar Smeg 50´s Retro Style, čierny Smeg
€ 349

Dodanie 14 - 30 dní