Předchozí produkt Maison Berger Paris náplň do katalytickej lampy Očarujúce santalové drevo, 500 ml Následující produkt Zaváracie pohár Kilner s klipom - hranatý

Informácie o produkte

Súprava mini zaváracích pohárov Kilner, 4 x 55 ml

Mini poháre Kilner s objemom 55 ml so skrutkovacím vrchnákom vám poslúži nielen na uchovávanie potravín. Prináša vám tiež možnosť netradične podávať domáce džemy, dresingy, čatní (chutney) alebo paštéty, prípadne si štýlovo uskladniť korenie. Poháre sú dodávané, samozrejme, vrátane skrutkovacieho vrchnáka na uchovanie čerstvosti uchovávaných pokrmov.

  • 4x mini poháre Ø 5 cm so skrutkovacím vrchnákom

rozmery:

výška: 60 mm

šírka: 50 mm

priemer: 50 mm

Kilner – najlepší je originál

Anglická kvalita a tradícia je to, čo môžete od výrobkov Kilner očakávať. Prvý zavárací pohár uzrel svetlo sveta v roku 1842 v anglickom mestečku Dewsbury. Práve v tomto roku prišiel John Kilner s objavom, ktorý znamenal revolúciu v zaváraní. Originálne poháre Kilner majú nielen čaro nadčasového vintage dizajnu, ale aj mnoho technických výhod, ktoré vás presvedčia o ich nezameniteľnosti. Zaváracie poháre Kilner, ktoré použijete nielen pri zaváraní mäsa, zeleniny či ovocia, nie sú jediným sortimentom tejto tradičnej značky. Pozrite sa tiež na ostatné sklenené výrobky Kilner.

 

 

Podobné produkty Súprava mini zaváracích pohárov Kilner, 4 x 55 ml

Vintage guľatý pohár na zaváranie Kilner
od € 3,60

skladom

Korenička Kilner, 250 ml Kilner
€ 6,30

skladom

Kilner nerezový lievik na džem Kilner
€ 10,30

skladom

Články o produkte