Kitchen Upgrade Market

Spoločnosť Potten & Pannen - Staněk, distribútor a predajca prémiových značiek ako sú Mauviel, Zwilling, Villeroy & Boch, Staub či Smeg, vychádza v ústrety zvýšenému dopytu svojich zákazníkov a spúšťa novú, hravú nákupnú platformu Kitchen Upgrade Market. V rámci tejto výnimočnej akcie si budú môcť zákazníci vybrať prémiové produkty do svojej kuchyne za bezkonkurenčné ceny.

"Tým, že teraz ľudia trávia viac času doma, si chcú do svojej kuchyne aspoň preniesť zážitok vyššej gastronómie zo špičkových reštaurácií." Hovorí majiteľ firmy Pavel Staněk, ktorý udáva trendy v segmente domácich potrieb už takmer 30 rokov a dopĺňa: "Chceme produkty svetových značiek sprístupniť čo najväčšiemu počtu domácností a byť naďalej tí, ktorí pomáhajú rozvíjať trend "fine dinning" v českých i slovenských domácnostiach. "

Zákazníci si vďaka tejto nákupnej akcii budú môcť naozaj jednoducho vybaviť a zásadne vylepšiť svoju kuchyňu i domácnosť. Stolovať modernejšie, kvalitnejšie a štýlovejšie. V neposlednom rade si vďaka profesionálnemu kuchynskému náčiniu zlepšiť aj svoje kuchárske zručnosti.

Predajná akcia "Kitchen Upgrade Market" prebieha na e-shope a v predajni Potten & Pannen – Staněk v NC Central, pričom každý kanál má vybraný akciový sortiment a ponuka sa môže líšiť.

Tovar v akcii je dostupný iba v obmedzenom množstve a do vyčerpania zásob. Zľavy nie je možné sčítať ani kombinovať s inými akcivými ponukami.