Předchozí produkt Villeroy & Boch Royal dezertný tanier, 22 cm Následující produkt Maison Berger Paris náplň do katalytickej lampy Pomaranč a škorica, 500 ml

Informácie o produkte

mlynček, krájač, lis – balíček príslušenstva robotov KitchenAid

Voliteľné príslušenstvo KitchenAid Artisan, pripájané cez zdierku, je kompatibilné so všetkými typmi robotov KitchenAid.

pripojenie k robotu:

KA Food Processor - připojení k čelní pohonné jednotce

Pripája sa k pohonnej jednotke cez viacúčelový otvor, ktorý je umiestnený na čele robota. Príslušenstvo je kompatibilné so všetkými robotmi KitchenAid.

KitchenAid balíček príslušenstva - mlynček, krájač, lis

Výhodný balíček najžiadanejšieho príslušenstva KitchenAid

Balenie obsahuje:

  • KitchenAid Mlynček na mäso

Na sekanie a mletie mäsa, rýb, zeleniny, strúhanky, tvrdého ovocia i syrov. S obojstranným samoostriacim oceľovým nožom, jemným a hrubým kotúčom a stlačovadlom.

  • KitchenAid Lis/drvič na ovocie a zeleninu

Nadstavec na mlynček na mäso je perfektný na pasírovanie mäkkého ovocia a varenej zeleniny pri príprave drení, džemov, detských výživ, kokteilov, nápojov, omáčok, rôsolov, apod. Spracovávané suroviny dokonale prepasíruje a odstráni nechcená zrnká, semienka a šupky.

  • KitchenAid Krájač 

Na rýchle a ľahké strúhanie a krájanie zeleniny, zemiakov, cibule, syra, všetkých druhov ovocia, orechov, strúhanky alebo čokolády na zdobenie. Dodávaný so: stredným a hrubým strúhacím kotúčom.

Popustite uzdu svojej fantázii

Široký sortiment voliteľného príslušenstva premení KitchenAid Artisan robot na najuniverzálnejší kuchynský prístroj vôbec. Aj ten najnáročnejší šéfkuchár len ťažko nájde recept, pri ktorého príprave by mu Artisan robot nebol platným pomocníkom, či už pôjde o "rodinný" recept, alebo pokrm vysokého kulinárstva. Nebojte sa experimentovať a následne si vychutnajte komplimenty, ktoré zaručene zožnete za vynikajúce výsledky!

Podobné produkty KitchenAid balík príslušenstva - mlynček, krájač, lis

KitchenAid misa z nehrdzavejúcej ocele 4,83 l KitchenAid
€ 89

SKLADOM 3 ks

KitchenAid mlynček na mäso KitchenAid
€ 119

SKLADOM 2 ks

KitchenAid  strojček na cestoviny KitchenAid
€ 199

SKLADOM 1 ks

Články o produkte