Předchozí produkt Emile Henry forma na pečenie 3 ks bagiet, granátová, 39,5 x 23 cm Následující produkt Zwilling Miyabi 5000MCD Prkénko

Informácie o produkte

KitchenAid keramická misa, objem 4,8 l

Misa z tvrdenej neporéznej keramiky s držadlom a zlievacím náustkom umožňuje ohrev surovín v mikrovlnnej aj klasickej rúre, rovnako tak vychladenie surovín v mrazničke, samozrejmosťou je aj jej následné umývanie v umývačke riadu. Keramika je odolná voči mechanickému poškodeniu (poškriabaniu, odštiepeniu, popraskaniu), nepreberá pachy ani chuti a ľahko sa udržiava čistá.

Okrem klasických KitchenAid farieb, ako je kráľovská červená, svetlomodrá a krémovožltá je v ponuke keramická misa bielej či tmavočiernej farby alebo s hravými ružovými bodkami.

Kuchynský robot KitchenAid sa už stal praktickým, skutočne nenahraditeľným pomocníkom a zároveň neprehliadnuteľnou ozdobou vašej kuchyne? Nová keramická misa predstavuje skvelú príležitosť, ako ešte viac podčiarknuť jeho jedinečný retro dizajn, o jej úžitkových vlastnostiach ani nehovoriac.

Keramická misa s objemom 4,83 l s ergonomickou rukoväťou je kompatibilná so všetkými typmi robotov KitchenAid, OKREM kuchynských robotov 5KSM3311 a radu Heavy duty a Profi (5KSM7580 a 5KSM7591).

Technické špecifikácie:

  • tvrdená neporézna keramika

  • vhodná do mikrovlnnej i klasickej rúry, mrazničky, umývačkyriadu

  • uchytenie k upínacej doske pomocou špeciálne navrhnutého, odnímateľného polymérového spojovacieho krúžku 

  • objem: 4,8 l
  • rozmery: 19,6 x 32 x 23,4 cm
  • hmotnosť výrobku: 2,97 kg
  • záruka: 2 roky

Kitchen Aid záruční doba 2 roky

Kuchynský robot KitchenAid – vlajková loď spoločnosti

História KitchenAid sa píše od roku 1919. Táto americká spoločnosť síce už dávno nevyrába len elektrospotrebiče, ale jej dnes už ikonický produkt - kuchynský robot Artisan odvtedy vďaka svojmu nadčasovému dizajnu svoj vzhľad príliš nezmenil. Pribudlo však moderné príslušenstvo a súčasné novinky našej doby.

Popustite uzdu svojej fantázii

Široký sortiment voliteľného príslušenstva premení KitchenAid Artisan robot na najuniverzálnejší kuchynský prístroj vôbec. Aj ten najnáročnejší šéfkuchár len ťažko nájde recept, na ktorého prípravu by mu Artisan robot nebol platným pomocníkom, či už pôjde o "rodinný" recept, alebo pokrm vysokého kulinárstva. Nebojte sa experimentovať a následne si vychutnajte komplimenty, ktoré zaručene zožnete za vynikajúce výsledky!

Podobné produkty KitchenAid keramická misa 4,8 l

Novinka
Akcia -16%
Odporúčame
Kuchynský robot KitchenAid Artisan KSM125 s mlynčekom a príslušenstvom na cookies, kráľovská červená KitchenAid
€ 837
€ 699

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
KitchenAid keramická misa 4,8l, škvrnitý kameň KitchenAid
€ 89

SKLADOM viac ako 5 ks

Akcia -14%
Odporúčame
Kuchynský robot KitchenAid Artisan KSM125 + zmrzlinovač, kráľovská červená KitchenAid
€ 809
€ 699

SKLADOM viac ako 5 ks

KitchenAid misa z nehrdzavejúcej ocele 4,83 l KitchenAid
€ 89

SKLADOM viac ako 5 ks