Informácie o produkte

KitchenAid keramická misa Whispering Floral, biela s jemným kvetinovým motívom, 4,83 l

Misa z titánom tvrdenej neporéznej keramiky s ergonomickým držadlom a zlievacím zobáčikom umožňuje ohrev surovín v mikrovlnnej aj klasickej rúre, rovnako tak vychladenie surovín v mrazničke, samozrejmosťou je aj jej následné umývanie v umývačke riadu. Titánom tvrdená keramika je o 30 % ľahšia než keramické misy predchádzajúceho radu, zachováva si však svoju odolnosť voči mechanickému poškodeniu (poškriabaniu, odštiepeniu, popraskaniu), nepreberá pachy ani chuti a ľahko sa udržiava čistá. Je ozdobená kvetinovým motívom, vykonaným tenkou sivou linkou, ktorý jej dodáva luxusný vzhľad.

Kuchynský robot KitchenAid sa už stal praktickým, skutočne nenahraditeľným pomocníkom a zároveň neprehliadnuteľnou ozdobou vašej kuchyne. Nová keramická misa predstavuje skvelú príležitosť, ako ešte viac podčiarknuť jeho jedinečný retro dizajn, o ich úžitkových vlastnostiach ani nehovoriac.

Keramická misa s objemom 4,83 l  je kompatibilná so všetkými typmi robotov KitchenAid, OKREM kuchynských robotov 5KSM3311 a radu Heavy duty a Profi (5KSM7580 a 5KSM7591).

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE:
  • titánom tvrdená ľahká keramika

  • vhodná do mikrovlnnej i klasickej rúry, mrazničky, umývačky riadu

  • praktický  zlievací zobáčik a ergonomická rukoväť

  • uchytenie k upínacej doske pomocou špeciálne navrhnutého odnímateľného polymérového spojovacieho krúžku

  • objem: 4,83 l
  • rozmery: 19 x 22,6 x 31 cm
  • hmotnosť výrobku: 1,9 kg
  • záruka: 2 roky

Kitchen Aid záruční doba 2 roky

Kuchynský robot KitchenAid – vlajková loď spoločnosti

História KitchenAid sa píše od roku 1919. Táto americká spoločnosť síce už dávno nevyrába len elektrospotrebiče, ale jej dnes už ikonický produkt - kuchynský robot Artisan odvtedy vďaka svojmu nadčasovému dizajnu svoj vzhľad príliš nezmenil. Pribudlo však moderné príslušenstvo a súčasné novinkynašej doby.

Popustite uzdu svojej fantázii

Široký sortiment voliteľného príslušenstva premení KitchenAid Artisan robot na najuniverzálnejší kuchynský prístroj vôbec. Aj ten najnáročnejší šéfkuchár len ťažko nájde recept, na ktorého prípravu by mu Artisan robot nebol platným pomocníkom, či už pôjde o "rodinný" recept, alebo pokrm veľkého kulinárstva. Nebojte sa experimentovať a následne si vychutnajte komplimenty, ktoré zaručene zožnete za vynikajúce výsledky!

Podobné produkty KitchenAid keramická misa 4,8l, Whispering Floral

KitchenAid krájač zeleniny 5KSMVSA KitchenAid
€ 105

Vypredáno Dodanie 3 - 6 týždne

KitchenAid mlynček na mäso KitchenAid
€ 119

skladom