Pokojné Vianoce

Aby bol výber vianočných darčekov v predajni a na e-shope Potten & Pannen - Staněk čo najpokojnejší, pripravili sme niekoľko vylepšení, ktoré určite oceníte:

1) Vrátenie nevhodného darčeka až do 31. 1. 2022

Vybrali ste u nás na e-shope darček, ktorý sa pod stromčekom objavil hneď dvakrát, alebo spolu neladí veľkosť rúry s keramickým pekáčom? V Potten & Pannen - Staněk žiadny problém!

Tovar zakúpený v e-shope v období od 1. 11. do 24. 12. môžete vrátiť až do 31. 1. 2022.

Nepoužitý a nepoškodený tovar môžete odoslať na našu adresu, alebo vrátiť na predajni. Detaily pri vrátení tovaru nájdete tu.

2) Garancia doručenia: pod stromčekom včas

Aby sme mohli garantovať, že darčeky od nás urobia vašim blízkym radosť práve na Štedrý deň, je potrebné skontrolovať, že danú položku máme skladom pri objednaní.

Máme skladom - objednajte do 15. 12.

Pri položkách označených ako "Skladom" garantujeme doručenie do Vianoc, pokiaľ ich objednáte do 15. 12. 2021 vrátane.
Platí pri ľubovoľnej kombinácii dopravy a platby.

 

Rezervácia na predajni do 23. 12.

Vybrané položky si môžete online rezervovať priamo na predajni (ak ich máme skladom) a to až do 23. 12. (vrátane). Tovar sa síce neprejde autom z našej centrály v Čestliciach, ale zato si ho môžete vyzdvihnúť rýchlejšie než pri klasickej objednávke s osobným odberom.
Počkajte ale na e-mail s potvrdením, že rezervovaný tovar je pripravený na vyzdvihnutie.

Radi by sme vám garantovali, že stihneme doručiť aj položky, ktoré aktuálne nemáme skladom. V takýchto prípadoch to nie je len na nás, ale aj na zahraničných dodávateľoch a prepravcoch. Vzhľadom na dnešnú turbulentnú dobu vám síce prisľúbime, že urobíme všetko možné aj nemožné, aby sme doručili včas aj tovar, ktorý ešte nemáme skladom, garantovať včasné doručenie pod stromček, však bohužiaľ, nemôžeme.

3) Poradíme s výberom darčeka

Vyberáte darček pre niekoho blízkeho, kto je tak trošku gurmán a foodie, ale nie ste si istý, aký trend je práve in? Viete, pre koho hľadáte, ale neviete vlastne čo? Alebo hľadáte len inšpiráciu?
Pozrite sa do nášho nákupného poradcu.

 

4) Sme tu pre vás dlhšie: poradíme, pomôžeme

Predĺžená otváracia doba našej predajne

Aby sme vám uľahčili a spríjemnili nákup vianočných darčekov v Potten & Pannen - Staněk, predĺžili sme otváraciu dobu našej predajne. Školený personál vám aj poradí či odporúči vhodný darček.

 

 

Predĺžená doba zákazníckej linky 907 957 160

Máte otázky k objednávke, potrebujete sa poradiť pri výbere darčeka? Predĺžili sme pre vás prevádzkovú dobu našej zákazníckej linky, aby sme zvládli čo najrýchlejšie vybaviť všetky vaše priania a otázky. 

Sme tu pre vás v pracovné dni od 8:00 do 17:00.