Informácie o produkte

Adventný kalendár plný lahodných čajových prekvapení

Objavte obľúbený adventný kalendár Kusmi Tea a spríjemnite si každý adventný deň rozbalením lahodného prekvapenia a užívajte si sviatočnú atmosféru s lahodnými organickými čajmi KusmiTea.

Rozkladací zlato-čierny adventný kalendár je dekorovaný bujarou tanečnou zábavou inšpirovanou roztancovanými 20. rokmi, neváhajte a pridajte sa a ochutnajte originálne čajové zmesi Kusmi Tea. Každé z 24 okienok ukrýva jednu z našich ikonických čajových zmesí. To ale nie je všetko!

Otvorte ich a odhaľte balené čajové vrecúška, miniatúry so sypaným čajom, ale aj čajové príslušenstvo, ktoré je potrebné pre váš čajový rituál. Urobte si radosť a doprajte si lahodné čajové kreácie Kusmi Tea alebo spríjemnite advent svojim priateľom a blízkym.
Uhádnete, aký čaj sa ukrýva v poslednom okienku? Potrebujete malú nápovedu? Je to špeciálne balenie exkluzívneho vianočného čaju od Kusmi Tea!

 

Spoiler alert: prosím, nečítajte ďalej, pokiaľ nechcete prísť o prekvapenie pri otváraní okienok.
Balenie obsahuje:
- 20 individuálne balených čajových vrecúšok: Anastasia, Earl Grey Intense, Prince Vladimir, Russian Morning N°24, Lovely Morning, Spearmint green tea, Imperial Label, biely čaj Alain Ducasse, Tropical White, White Anastasia, White Bellini, AquaExotica, AquaSummer, Be Cool, Feel Zen, Happy Mind, Lovely Night, Only Spices, mandľový Rooibos, Sweet Break.

- Dve čajové miniatúry (malé kovové nádoby so sypaným čajom): AquaRosa a Tsarevna
- Dve čajové príslušenstvá: čajovú lyžičku (na meranie potrebného množstva čaju na 1 šálku) a čajové sitko na sypaný čaj.

Podobné produkty Kusmi Tea adventný kalendár 2021

Novinka
Kusmi Tea 28-denný čajový rituál na posilnenie imunity Kusmi Tea
€ 34,10

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Kusmi Tea sypaný bio organický čierny vianočný čaj Tsarevna Kusmi Tea
od € 23,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Tsarevna darčeková sada vianočného čaju a cestovná fľaša Kusmi Tea
€ 42,80

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Kusmi Tea Spices, 24 vrecúšok Kusmi Tea
€ 23,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Články o produkte