Předchozí produkt Sypaný detoxikačný čaj Kusmi Tea BB Detox Následující produkt Sypaný bio organický černý čaj Bouquet of Flowers N°108

Informácie o produkte

Kusmi Tea Boost

Kusmi Tea čaj Boost z rady Wellness.

Originálna čajová zmes maté,zeleného čaju,škorice,zázvoru a kardamónu má silnú hrejivú chuť a je perfektnou zmesou pre milovníkov čajov, ktorí potrebujú životabudič. Boost je ideálnym spoločníkom pre všetkých, ktorí žijú svoj ​​život naplno. Povzbudzujúce a energizujúce účinky tohto čaju oceníte pri náročných dňoch.

Maté je hojne využívané v Južnej Amerike pre svoje povzbudzujúce účinky na ľudský organizmus - povzbudí telo i dušu, využívané je tiež v tradičnej indickej medicíne. Zelený čaj je bohatý na flavonoidy, jeden z druhu antioxidantov, ktoré pomáhajú telu absorbovať vitamín C, zatiaľ čo teín je všeobecne známy pre svoje silné stimulačné účinky na nervový systém.

Tento povzbudzujúci čaj najviac oceníte v neskorom popoludní.

Dominujúca chuť: korenie
Zloženie: maté, zelený čaj, škorica, zázvor, kardamón. Aróma korenia.

Odporúčania pre prípravu:
Doba lúhovania: 4-5 minút
Teplota: 80 ° C
Na prípravu 1 šálky čaju doporučujeme použiť 2-3 g (1 čajová lyžička) čajovej zmesi.

Kovová dóza 125 g / 250 g
Kovová dóza obsahuje 125 g / 250 g sypaného čaju. Ľahko sa otvára aj uzatvára a čaj je v nej skladovaný bez prístupu vzduchu - čo pomáha uchovať jeho arómu a chuť.

20 mušelínových čajových vrecúšok
Balenie obsahuje 20 mušelínových čajových vrecúšok, ktoré sú naplnené 2 g čajovej zmesi. Jemné mušelínové sáčky sú nebielené a ručne šité - neobsahujú teda žiadne lepidlá ani kovové sponky, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť chuť čaju.

Podobné produkty Kusmi Tea Boost