Informácie o produkte

Kusmi Tea Brunch Teas darčekový set, 5 x 25 g

Výber 5 exkluzívnych čajových zmesí Kusmi Tea v malých kovových dózach. Čajové zmesi do tejto sady boli starostlivo vyberané, aby mohli byť ideálne servírované spolu s jedlom - obedom či desiatou.
V 5 malých kovových dózach, ktoré sú zabalené do priehľadného plastového obalu, nájdete čajové zmesi: English Breakfast, Kashmir Tchao, Anastasia, Imperial Label a Green Tea with Mint.

Milovníci čiernych čajov budú potešení čajmi English Breakfast: zmesou cejlonských a asámských čajov, Kasmir Tchao: zmesou čiernych čajov ochutených 6 rôznymi druhmi korenia podľa nepálskej receptúry a Anastasia: zmes čiernych čajov ochutená citrusovými plodmi.
Fanúšikovia zelených čajov si iste zamilujú Imperial Label: zelený čaj typu sencha v kombinácii s pomarančom, sladkým drievkom a rakytníkom a Green tea with mint: osviežujúca a na trávenie blahodarná zmes zelených čajov s marockou mätou.

Obsahom každej dózy je 25 g čajovej zmesi.
Ideálny darček pre zoznámenie sa s výberovými čajmi Kusmi Tea.

Na prípravu 1 šálky čaju doporučujeme použiť 2-3 g (1 čajová lyžička) čajovej zmesi.

Kovová dóza 25 g
Kovová dóza obsahuje 25 g sypaného čaju. Ľahko sa otvára aj uzatvára a čaj je v nej skladovaný bez prístupu vzduchu - čo pomáha uchovať jeho arómu a chuť.

Podobné produkty Kusmi Tea Brunch Teas darčekový set, 5 x 25 g

Kusmi Tea darčekové balenie čajov Alain Ducasse Kusmi Tea
€ 36

SKLADOM viac ako 5 ks

Sypaný bio organický bylinný čaj Kusmi Tea Lovely Night Kusmi Tea
od € 10,80

SKLADOM viac ako 5 ks

Sypaný bio organický bílý čaj Tropical White Kusmi Tea
od € 12,60

SKLADOM viac ako 5 ks

Články o produkte