Předchozí produkt Peugeot Pontarlier Comby - mlynček na korenie so soľničkou Následující produkt Villeroy & Boch Boston pohár na šampanské, 0,15 l

Informácie o produkte

Sypaný bio organický bylinný čaj Kusmi Tea Feel Zen

Feel Zen je bio organický bezkofeinový bylinný čaj od Kusmi Tea s relaxačnými účinkami pripravený z rooibosu so sladkou príchuťou jabĺk, medovky, listov moruše s osviežujúcou vôňou pomaranča a omamnou vôňou karamelu.

A zatiaľčo sa váš bylinný čaj lúhuje, meditujte a preneste sa do svojho tichého vnútorného sveta. Byť aj na malý okamih prenesený do offline sveta a žite prítomnosťou. Urobte si čas len pre seba, relaxujte a snívajte. A vychutnávajte si váš organický, ukľudňujúci bylinný bezkofeinový čaj.

Čaj Feel Zen - bezkofeinový, louhování 5 minut, teplota 90 °C.

Kusmi Tea Feel Zen

Kusmi Tea Feel Zen

Zloženie čaju Kusmi Tea Feel Zen:
rooibos* (50 %), jablká* (32 %), medovka* (10 %), listy moruše*, prírodná pomarančová aróma, aróma
*Organicky pestované

 

Kovová dóza 100 gKovová dóza obsahuje 100 g sypaného čaju. Ľahko sa otvára aj uzatvára a čaj je v nej skladovaný bez prístupu vzduchu – čo pomáha uchovať jeho arómu a chuť.

20 mušelínových čajových vrecúšok
Balenie obsahuje 20 mušelínových čajových vrecúšok, ktoré sú naplnené 2 gramami čajovej zmesi. Jemné mušelínové sáčky sú nebalené, neobsahujú žiadne lepidlá ani kovové sponky, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť chuť čaju.

EcoCert

Bio organický čaj

Eko certifikáty nie sú len nálepky, ktoré majú ozvláštniť obal, ide o dôležité potvrdenie od nezávislej certifikačnej autority, že všetky použité suroviny splňajú prísne kritéria pre označenie "organic", a že všetky výrobné závody pravidelne podstupujú audit. Kontrolované nie sú len vstupné suroviny, ale aj proces kompletizácie a balenie výrobkov, aby nebolo pochýb, že "bio" a "organické" nie sú pre Kusmi Tea len fráza, ale že ide o skutočný záväzok.

Podobné produkty Sypaný bio organický bylinný čaj Kusmi Tea Feel Zen