Předchozí produkt Maison Berger Paris keramická náplň vône do auta Vôňa oceánu, 2 ks Následující produkt SIGG Tesnenie pod detský uzáver KBT biele - 2 ks

Informácie o produkte

Kusmi Tea Imperial Label

Kusmi Tea čaj Imperial Label z radu Russian Blends.

Imperial Label je zelený čínsky čaj typu sencha v opojnej kombinácii s pomarančom, koreňom sladkého drievka a plodmi rakytníka.

Receptúra ​​čajovej zmesi Imperial Label je inšpirovaná tradičným ruským nápojom známym už od 12. storočia, servírovaným počas krutých ruských zím. Imperial Label je povzbudzujúci zdravý nápoj obsahujúci plody rakytníka, ktorý je bohatý na vitamín C a esenciálne mastné kyseliny, ktoré majú blahodarné účinky na pleť. Zelený čaj Sencha je bohatým zdrojom antioxidantov.
Táto unikátna čajová zmes vám učaruje lahodnými tónmi pomaranča a škorice, sladkosťou sladkého drievka a delikátnou, no napriek tomu jasne rozpoznateľnou, príchuťou citrónu a rakytníka. Jemná stopa vanilky je harmonickým zakončením tejto symfónie chutí.

Tento lahodný čaj si môžete vychutnávať počas celého dňa.
Dominujúca chuť: citrusy, korenie, sladké drievko, vanilka.

Odporúčania pre prípravu:
Doba lúhovania: 4-5 minút
Teplota: 80 ° C
Na prípravu 1 šálky čaju doporučujeme použiť 2-3 g (1 čajová lyžička) čajovej zmesi.

Kovová dóza 125 g / 250 g
Kovová dóza obsahuje 125 g / 250 g sypaného čaju. Ľahko sa otvára aj uzatvára a čaj je v nej skladovaný bez prístupu vzduchu - čo pomáha uchovať jeho arómu a chuť.

20 mušelínových čajových vrecúšok
Balenie obsahuje 20 mušelínových čajových vrecúšok, ktoré sú naplnené 2 g čajovej zmesi. Jemné mušelínové sáčky sú nebielené a ručne šité - neobsahujú teda žiadne lepidlá ani kovové sponky, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť chuť čaju.

Podobné produkty Kusmi Tea Imperial Label

Kusmi Tea darčekové balenie čajov Alain Ducasse Kusmi Tea
€ 36

SKLADOM viac ako 5 ks

Sypaný detoxikačný čaj Kusmi Tea BB Detox Kusmi Tea
od € 6

SKLADOM viac ako 5 ks

Detoxikačný čaj Kusmi Tea Blue Detox Kusmi Tea
od € 6

SKLADOM viac ako 5 ks