Informácie o produkte

Fľaša SIGG Cuipo Cezar's Face 0,3 l

Fľaša z dizajnovej kolekcie roku 2014.
Cuipo je medzinárodná nezisková organizácia bojujúca proti odlesňovaniu dažďových pralesov. Zakúpením fľaštičky s týmto označením, prispejete 1 $, za ktorý táto organizácia zakúpi 1 m 2 dažďového pralesa, aby zabránila jeho vyrúbanie. Vďaka špeciálnemu kódu, kt. je dodávaný spolu s fľaštičkou, môžete presne identifikovať a označiť vami zachránený kúsok pralesa.

Fľaše SIGG sú vyrábané z jediného kusu hliníka, čo im dodáva dokonalú tesnosť, pevnosť, trvanlivosť a to pri nízkej hmotnosti. Vnútorný povrch je upravený špeciálnou patentovanou technológiou EcoCare, ktorá je zdravotne a hygienicky nezávadná, neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie (BPA), neabsorbuje žiadne pachy ani chute a pri preliačiny fľaše sa flexibilne prispôsobí novému tvaru, neoloupe sa. Používaním fliaš SIGG znižujete svoju ekologickú stopu - chránite životné prostredie.
Závity na všetkých fľašiach majú rovnaký rozmer a všetky ponúkané uzávery sú zameniteľné, takže si môžete svoju fľašu doladiť podľa svojich potrieb. (Na fľaše so širokým hrdlom (wide mouth bottles - WMB) je dodávaný špeciálny adaptér, ktorého horná závit má rovnaký rozmer ako bežné fľaše a spolu s adaptérom teda môže byť kombinovaný ľubovoľný uzáver)
K fľašiam ponúkame širokú škálu doplnkov - od rôznych druhov uzáverov, vymeniteľných ochranných viečok, termoobal, desiatových boxov až po čistiaca kefa a čistiace tablety.

  • Materiál: hliník + vnútorná vrstva EcoCare
  • Objem: 0,3 l

Podobné produkty Fľaša SIGG Cuipo Cezar's Face 0,3 l

Novinka
Detská fľaša SIGG Muminovci Love 0,3 l Sigg
€ 21,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Detská fľaša SIGG Muminovci Picnic 0,3 l Sigg
€ 21,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Detská fľaša SIGG Mumínovci Swimming 0,4 l Sigg
€ 26,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Detská fľaša SIGG Mumínovci Camping 0,4 l Sigg
€ 26,90

SKLADOM viac ako 5 ks