Informácie o produkte

Maison Berger Paris Design by Pasta Oner

Pasta Oner: "Motív je inšpirovaný sčasti dlhoročnou históriou značky a sčasti ľahkosťou okúzľujúcich vôňou. História a elegancia je reprezentovaná ženskú postavou, ktorá akoby na nás vystúpila zo starodávnych flakónov a váz, lesná víla v letnom vánku, ktorú obklopujú krásne lane. Ľahkosť je reprezentovaná súčasným symbolom balónikov, ktoré stačí vypustiť, rovnako ako krásne vône Maison Berger Paris "

Lampa z limitovanej edície s motívom street artového umelca menom Pasta Oner. Exkluzívne k výročiu spoločnosti Potten & Pannen - Staněk, ktorá vám už 25 rokov prináša produkty najvyššej kvality, s obľubou využívané nielen vo vašej domácnosti. Tento rok začali spoluprácu s Pasta Oner, českým street art umelcom . "Sme vizionári a snažíme sa byť dobre pripravení na budúcnosť," hovorí Pavel Staněk. Spojenie s Pasta Oner je toho jasným príkladom.

Sklenená katalytická lampa je vyrobená z kvalitného skla v modernom tvare. Jemný efekt dymové farby bude sedieť takmer so všetkými rôznymi štýlmi dizajnu. Lampy pod výrobnou značkou Maison Berger Paris prevonia vzduch vo vašej domácnosti už vyše 100 rokov! Len si vyberte z našej ponuky interiérových parfémov, ktorá sa neustále rozširuje! Dostupná v dvoch farebných variantoch.

Na túto limitovanú edíciu lámp sa použila vďaka svojmu dizajnu špeciálnej technológie lakovania, narozdiel od štandardných lámp v našej ponuke, ktoré sú spravidla jednofarebné. Pri vytvorení týchto lámp bol preto použitý náročnejší nadväzujúce tlač postupne celkom piatich farieb.

Nezabudnite si tiež k svojej novej katalytickej lampe zaobstarať akýkoľvek interiérový parfum, v ponuke ich máme vyše 50.

 

 

K 25. výročiu od založenia firmy Potten & Pannen - Staněk pre vás chystáme oveľa viac. Sledujte nás na sociálnych sieťach.

Ako malú ochutnávku prikladáme naše nové video.

Podobné produkty Maison Berger Paris Design by Pasta Oner

Články o produkte