Informácie o produkte

Maison Berger Paris Easyscent vonný difuzér do auta - Anti travel sickness

Proti nevoľnosti pri cestovaní! Zmes ôsmich esenciálnych olejov vrátane výťažku z petržlenu, známe pre svoje preventívne účinky pri nevoľnosti.

Vonný difuzér od tradičného francúzskeho výrobcu interiérových parfumu Maison Berger Paris iste ocenia všetci milovníci týchto vysoko kvalitných a zdraviu nezávadných parfumu. Novinka, ktorú Vám prinášame je určená pre použitie v automobiloch - elegantný, metalický difuzér, vyrobený z najkvalitnejších polymérov, jednoducho zapojíte do otvoru od zapaľovača. Vzápätí vás začne osviežovať starostlivo zvolená kombinácia esenciálnych olejov, ktorá povzbudí vaše zmysly.

Difuzér vložte do otvoru pre zapaľovač. Stlačte tlačidlo ON / OFF 1x, intenzita vône je vysoká, pre nižšiu intenzitu stlačte tlačidlo druhýkrát. Po treťom stlačení deaktivujete systém.
Po aktivácii difuzér nevyžaduje žiadne ďalšie zásahy, rozptyl vôňa prebieha v intervaloch 15 min. difúzia, 5 min. prestávky. Všetko v časovom rozmedzí 2 h. A 30 min. Svetelný krúžok svieti po celý čas. Po uplynutí časového maxima sa difuzér automaticky vypne, krúžok prestane svietiť. Difuzér možno vypnúť kedykoľvek. Všetko, čo musíte urobiť, je stlačiť tlačidlo ON / OFF. Svetelný krúžok zhasne. Vonná náplň je určená pre 40 hodín difúzie.

  • doba difúzia 40 hodín
  • jednoduchá výmena aj použitie

BTEX-free - neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén, rovnako ako styrén, naftalín, formaldehyd a acetaldehyd). V súlade s právnymi predpismi.

Podobné produkty Maison Berger Paris Easyscent vonný difuzér - Anti travel sickness

Novinka
Maison Berger Paris veľký aróma difuzér Globe, béžový Maison Berger Paris
€ 427,50

Na objednávku, 4 - 8 týždne

Novinka
Maison Berger Paris veľký aróma difuzér Globe, číry Maison Berger Paris
€ 427,50

Na objednávku, 4 - 8 týždne

Novinka
Maison Berger Paris veľký aróma difuzér Globe, sivý Maison Berger Paris
€ 427,50

Na objednávku, 4 - 8 týždne

Novinka
Maison Berger Paris difuzér Mini Revelry, Voňavá mandarínka, 80 ml Maison Berger Paris
€ 15,40

SKLADOM 3 ks