Informácie o produkte

Maison Berger Paris darčeková sada: katalytická lampa Essentielle + Neutrálna čistiaca zmes + Rozkvitnutá riviéra, 180 ml

Darčekové balenie vhodné pre ľahký úvod do sveta interiérových parfumov a katalytických lámp slávneho francúzskeho výrobcu Maison Berger Paris. Balenie obsahuje katalytickú lampu Cube o objeme 380 ml, vyrobenú z číreho skla. 180 ml ​​neutralizéra pre prečistenie vzduchu bez parfumovania, alebo pre reguláciu intenzity vône a 180 ml ​​parfumu Rozkvitnutá riviéra. Súčasťou balenia je aj patentovaný kahan s bavlneným knôtom, uzáver a ochranná krytka.

  • katalytická lampa z číreho skla
  • objem lampy 380 ml
  • 180 ml Neutralizer
  • 180 ml parfumu
  • darčekové balenie

Vonia a čistí vzduch

Maison Berger Paris procesom katalytickej oxidácie zbavujú vzduch baktérií, pachov a nečistôt. Pokiaľ si zvolíte parfumovanú náplň, vzduch aj príjemne prevonia. Zároveň sú vďaka svojmu dizajnu krásnou dekoráciou interiéru.

Viac ako 50 druhov vôní

Príde vám, že parfum, ktorý je súčasťou tohto darčekového setu nie je tým pravým? Vybrať si z viac ako 50 ďalších rôznych vôní môžete tu .

Odporúčame dokúpiť

Podobné produkty Maison Berger Paris darčeková sada: katalytická lampa Essentielle + Neutrálna čistiaca zmes + Rozkvitnutá riviéra, 180 ml

Maison Berger Paris katalytická lampa Boule, čierna Maison Berger Paris
€ 44

skladom

Maison Berger Paris katalytická lampa Clarity, biela Maison Berger Paris
€ 53,80

skladom

Maison Berger Paris katalytická lampa Clarity, bordová Maison Berger Paris
€ 53,80

skladom

Články o produkte

Vôňa

Vôňa

Tip na vianočný darček: Je to vo vzduchu