Informácie o produkte

Lékué Kit Cocktail

Nič nie je pri teplom letnom dni tak osviežujúce, ako ľadovo vychladený koktail. S Lékué Kit Coctail môžete pre vašich priateľov pripraviť ich obľúbené letné nápoje. Pomocou veľkých ľadových kociek, do ktorých môžete umiestniť kúsky ovocia alebo byliniek, a dômyselného citrus spreja ľahko zvládnete nepreberné množstvo koktailov.

Lékué v Ice Cube
Forma na veľké ľadové kocky vyrobená z flexibilného platinového silikónu, pozostávajúca z dvoch častí. Do spodnej nalejete vodu a tou vrchnou ju prekryjete, a tým aj vytlačíte prebytočnú vodu. Vďaka nepriľnavému platinovému silikónu vám ľadové kocky z formy doslova vykĺznu.
Prebuďte v sebe kreatívneho ducha a do jednolivých kociek umiestnite čerstvé ovocie, alebo bylinky (napríklad mätu). Správny koktail musí nielen chutiť, ale mal by aj krásne vyzerať.

  • robustné ľadové kocky do 1 hodiny
  • nepriľnavý platinový silikón
  • rozmer 22 x 20 x 7,5 cm
  • objem 400 ml

Lékué Citrus Spray
Vďaka praktickému Lékué Citrus spray pohodlne vyrobíte praktický mechanický sprej z čerstvého citróna. Možno využiť na väčšinu citrusových plodov.
Odrežete špičku plodu a potom len zaskrutkujete špeciálny "vrták" priamo do ovocia, potom ovocie zľahka stlačíte, aby sa uvoľnila šťava.
Zabudnite na umelo vyrobenú citrónovú šťavu či stabilizátory upravené koncentráty - nie je nič nad rýdzu chuť prírody!

 

 

Pokiaľ chcete docieliť, aby ľadové kocky boli skutočne číre, použite balenú vodu (tá obsahuje menej vodného kameňa), alebo použite prevarenú vodu, ktorú ešte môžete precediť cez plátno.

 

 

Úžasným nápadom je použiť namiesto vody priamo ovocný džús. Pokiaľ ho precedíte cez plátno, bude potom o niečo transparentnejší, a keď do neho navyše pridáte aj kúsky ovocia, bude výsledok ohromujúci.

Podobné produkty Lékué Kit Cocktail

Novinka
Rosenthal TAC Pohár na burgundské, 0,9 l Rosenthal
€ 36

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Novinka
Rosenthal TAC Pohár na Bordeaux Grand Cru, 0,86 l Rosenthal
€ 36

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Novinka
Rosenthal TAC Pohár na výberové šampanské, 0,29 l Rosenthal
€ 35

Na objednávku, 3 - 6 týždňov