Předchozí produkt Villeroy & Boch Toy‘s Fantasy gobelínová prikrývka, 32 x 48 cm Následující produkt Zwilling Four Star plátkovací nôž

Informácie o produkte

Lov Organic Lov is Green

Lov Organic je francúzska značka inšpirovaná škandinávskym spôsobom života, umením snúbiť potešenie s ekológiou. (V škandinávskych krajinách 'lov' znamená 'list'.) Základ originálnych zmesí tvorí výnimočné kombinácia čajov, bylín a ovocia, prirodzene priaznivé pre zdravie a psychickú pohodu. 100% organické čajové zmesi lov Organic sú certifikované európskymi i americkými známkami bio kvality.

Prvýkrát v histórii nakombinovali Lov Organic ovocie a zeleninu do neobvyklej bylinné čajové zmesi, ktorá poteší všetkých nadšených vegetariánov a vegánov, ale samozrejme nielen ich.
Lov is Green je prirodzene bezkofeínový a je teda perfektný na popíjanie kedykoľvek počas dňa - k ľahkému obedu či večeri, alebo aj pri akejkoľvek prestávke počas dňa - napríklad aj chvíľku pred spaním. Túto zeleninu v plechovke si určite zamilujete!
Šťavnaté špenátové lístky, ktoré tvoria základ zmesi, sú v harmonickom spojení so sladkostí mrkvy a sú doplnené ovocnými tónmi hrušky a jablká. Výsledkom tohto nezvyčajného spojenia je potom nevšedný nápoj s vyváženou chuťou.

Zloženie: Jablká *, hrušky *, špenát *, mrkva *, prírodná aróma.
* Organicky pestované

Odporúčania pre prípravu:
Doba lúhovania: 5 minút
Teplota: 90 ° C
Na prípravu 1 šálky čaju doporučujeme použiť 2-3 g (1 čajová lyžička) čajovej zmesi.

Kovová dóza 100 g
Kovová dóza obsahuje 100 g sypaného čaju. Vďaka nerezovému klipu sa ľahko otvára aj uzatvára a čaj je v nej skladovaný bez prístupu vzduchu - čo pomáha uchovať jeho arómu a chuť.

20 mušelínových čajových vrecúšok
Balenie obsahuje 20 mušelínových čajových vrecúšok, ktoré sú naplnené 2 gramy čajové zmesi. Jemné mušelínové sáčky sú nebielenej a ručne šité - neobsahujú teda žiadne lepidlá ani kovové sponky, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť chuť čaju.

Odporúčame dokúpiť

Akcia -30%
Čajové filtre Lov Organic,100 ks Løv Organic
€ 6
€ 4,20

skladom

Podobné produkty Lov Organic Lov is Green

Novinka
Akcia -60%
Forma Nordic Ware Luskáčik 4 postavičky, zlatá, 1,4 l Nordic Ware
€ 51
€ 20,40

skladom

Akcia -35%
Elektrický mlynček na korenie Peugeot Paris, čierny Peugeot
€ 100
€ 65

skladom

Akcia -60%
Frozen 2 Nordic Ware minibábovečky do mikrovlnky, 2 ks Nordic Ware
€ 11,50
€ 4,60

skladom

Akcia
Zwilling Pro, čínsky kuchársky nôž, 18 cm Zwilling
€ 170

skladom