Informácie o produkte

Lov Organic Lov is Green

Lov Organic je francúzska značka inšpirovaná škandinávskym spôsobom života, umením snúbiť potešenie s ekológiou. (V škandinávskych krajinách 'lov' znamená 'list'.) Základ originálnych zmesí tvorí výnimočné kombinácia čajov, bylín a ovocia, prirodzene priaznivé pre zdravie a psychickú pohodu. 100% organické čajové zmesi lov Organic sú certifikované európskymi i americkými známkami bio kvality.

Prvýkrát v histórii nakombinovali Lov Organic ovocie a zeleninu do neobvyklej bylinné čajové zmesi, ktorá poteší všetkých nadšených vegetariánov a vegánov, ale samozrejme nielen ich.
Lov is Green je prirodzene bezkofeínový a je teda perfektný na popíjanie kedykoľvek počas dňa - k ľahkému obedu či večeri, alebo aj pri akejkoľvek prestávke počas dňa - napríklad aj chvíľku pred spaním. Túto zeleninu v plechovke si určite zamilujete!
Šťavnaté špenátové lístky, ktoré tvoria základ zmesi, sú v harmonickom spojení so sladkostí mrkvy a sú doplnené ovocnými tónmi hrušky a jablká. Výsledkom tohto nezvyčajného spojenia je potom nevšedný nápoj s vyváženou chuťou.

Zloženie: Jablká *, hrušky *, špenát *, mrkva *, prírodná aróma.
* Organicky pestované

Odporúčania pre prípravu:
Doba lúhovania: 5 minút
Teplota: 90 ° C
Na prípravu 1 šálky čaju doporučujeme použiť 2-3 g (1 čajová lyžička) čajovej zmesi.

Kovová dóza 100 g
Kovová dóza obsahuje 100 g sypaného čaju. Vďaka nerezovému klipu sa ľahko otvára aj uzatvára a čaj je v nej skladovaný bez prístupu vzduchu - čo pomáha uchovať jeho arómu a chuť.

20 mušelínových čajových vrecúšok
Balenie obsahuje 20 mušelínových čajových vrecúšok, ktoré sú naplnené 2 gramy čajové zmesi. Jemné mušelínové sáčky sú nebielenej a ručne šité - neobsahujú teda žiadne lepidlá ani kovové sponky, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť chuť čaju.

Podobné produkty Lov Organic Lov is Green

Akcia -66%
Odporúčame
Premium starter sada do kuchyne Zwilling, 12 kusov Zwilling
€ 641,40
€ 216

SKLADOM viac ako 5 ks

Akcia -65%
Zwilling Pro, ázijská sada nožov (čínsky kuchársky nôž a sekáčik) Zwilling
€ 259
€ 90

SKLADOM viac ako 5 ks

Akcia -49%
Rösle blanšírovacia lyžica s guľatou rukoväťou, 36,5 cm Rösle
€ 35
€ 18

SKLADOM 1 ks

Novinka
Akcia -37%
Sada Wok panvica Ken Hom Excellence, nerez, 32 cm, pokrievka a čínsky nôž Zwilling Ken Hom
€ 188
€ 118,50

Dostupnosť január 2021