Předchozí produkt Opinel Parallele Nôž na zeleninu 80 mm Následující produkt Maison Berger Paris keramická náplň vône do auta Verbena, 2 ks

Informácia o produkte

Maison Berger Paris keramická náplň do auto difuzéra Mydlové bublinky, 2 ks

Dve keramické náplne do auto difuzéra sú zabalené jednotlivo v nepriedušnom obale. 

Šperk vo vnútri vášho vozidla

Do svojho aróma difuzéra v aute novú náplň jednoducho vložíte otovrením jeho viečka. Praktický klip umožňuje difuzér pripevniť v aute takmer kamkoľvek, ale ak ho umiestnite na klimatizačné prieduchy, bude jeho vôňa prúdiť vaším vozidlom intenzívnejšie. Intenzita každej vôňa je vyznačená na obale číselnou škálou 1-5.

Mydlové bublinky

Nezabudnuteľná vôňa čistoty, ktorá vás v spomienkach vráti do detstva, vyvolá pocit pohody a pokoja. Pripomenie momenty, kedy ste cítili babičkino mydlo z čistej bielizne, ktoré sa sušilo na čerstvom vzduchu. V jeho vysokých tónoch ucítite sviežosť čistoty, konvalinky a kvety pomarančovníka, v stredných tónoch vám parfum odhalí príjemnú vôňu pivonky a bavlny. To všetko potom zahalí do spomienok z pačuli a sladkých mandlí. Dovoľte si snívať.

Maison Berger Paris

Difúzery Berger ponúkajú nový spôsob prevoňania vášho vozidla - okamžitého, trvalého, intenzívneho alebo jemného, ale vždy v tej najvyššej kvalite s dôrazom na francúzsku tradíciu. Kompozície interiérových vôní sú vytvárané rovnako, ako osobné parfumy. Každá pracuje s tromi postupne sa rozvíjajúcimi tónmi - hlavou, srdcom a základom, ktoré na seba musia logicky nadväzovať a byť v súlade. Kolekcia vôní, vytvorenáfrancúzskymi majstrami parfumérmi, je inšpirovaná prírodou a atmosférou ďalekých krajov.

Odporúčame dokúpiť

Podobné produkty Maison Berger Paris keramická náplň do auto difuzéra Mydlové bublinky, 2 ks