Informácie o produkte

Aróma balenie katalytická lampa Essential Oval + vôňa do auta Antiodour zvieratá

Ak ste si zamilovali voňavé produkty Maison Berger Paris s ich autentickými vôňami od majstrov parfumérov z francúzskeho mesta Grasse, nemalo by ujsť vašej pozornosti výhodné aróma balenie s katalytickou lampou Essential Oval s 2 náplňami v darčekovom balení a aróma difuzér do auta s patentovanou vôňou, ktorá prevonia vaše vozidlo ovocno-kvetinovou vôňou a zároveň aj potláča nežiaduci zvierací zápach, čo ocenia všetci milovníci psov a mačiek, ktorí s nimi cestujú.

  • katalytická lampa Essential Oval v darčekovom balení s 250 ml náplne Verbena + 250 ml náplne So Neutral
  • aróma difuzér do auta a náplň s kvetinovo-ovocnou vôňou Antiodour zvieratá - neutralizujúca zvierací zápach

Vôňa do auta Antiodour zvieratá - ovocno-kvetinová vôňa

Vůně do auta Antiodour zvířata - ovocno-květinová vůně

Interiérové vône Maison Berger Paris

Interiérové parfumy pre patentovaný katalytický systém lámp Maison Paris Berger sú vyrábané v úzkej spolupráci so špecialistami z francúzskeho Grasse, Mekky parfumérstva. Výhodou celého systému je, že neprekrýva nechcené pachy, ale rozkladá nežiaduce molekuly zápachu pri kontakte s horákom. Bonusom je potom príjemne prevoňaná domácnosť. Na popasta.sk si môžete vyberať hneď z niekoľkých veľkých skupín parfumov. Nájdete u nás vône ovocné, kvetinové, svieže, sladké či orientálne, rovnako tak vône čistoty alebo funkčné náplne, ktoré slúžia na úpravu intenzity parfumov či na odpudzovanie komárov. 

Video návod ako začať
s vaším aróma rituálom

 

O značke Maison Berger Paris

Značka Maison Berger Paris, sídliaca v samom srdci Normandie, je známa vďaka svojim  dizajnovým katalytickým lampám a aróma difuzérom. V jej rozširujúcom sa sortimente nájdete aj vonné sviečkydifuzéry do auta. História tejto 100 % francúzskej značky siaha až do roku 1898, kedy francúzsky lekárnik Maurice Berger vyrobil prvú katalytickú lampu na čistenie nemocničných sál. Lampa Berger bola neskôr pre svoj inovatívny proces čistenia vzduchu patentovaná. Koncept lampy bol medzičasom inovovaný a dnes ponúka okrem dekoratívnej funkcie predovšetkým jedinečné možnosti čistenia vzduchu a zároveň aj prevoňanie domácností. Maison Berger Paris dosahuje so svojimi katalytickými lampami medzinárodné úspechy a kvôli obľube širokej verejnosti exportuje do viac ako 50 krajín sveta.