Předchozí produkt KitchenAid Euroline krájač na syr Následující produkt SIGG cestovný termohrnček Miracle Brushed 0.27 l

Informácia o produkte

Maison Berger Paris aróma difuzér Blissful + Coco Monoï, 115 ml

Štýlový tyčinkový difuzér z kolekcie Bissful bol navrhnutý v jednoduchom valcovom tvare. Puristický tvar v kombinácii s hrejivou oranžovou farbou a matným sklom pripomína letné slnečné dni. Akoby bol slnečným odrazom, ktorý oživuje interiér, navodzuje pocity pohody a prenáša nás do exotického sveta. Nechajte slnko prísť až k vám domov a prejasniť vaše dni! Pomocou vonných tyčiniek a interiérovej vône tyčinkový aróma difuzér jemne parfumuje interiér až počas 8 týždňov.

Intenzitu vône môžete ľahko upraviť množstvom používaných vonných tyčiniek. Vonný difuzér možno, samozrejme, doplniť ľubovoľným interiérovým parfumom. S každou novou vôňou je nutné použiť nové vonné tyčinky. Na našom e-shope www.popasta.sk si môžete vyberať zo širokej ponuky náplní do difuzérov značky Maison Berger Paris.

Priehľadný sklenený difuzér Valec

 • Od uznávanej francúzskej značky Maison Berger Paris
 • Je už naplnený 115 ml interiérovej vône Coco Monoï
 • Znovu plniteľný, možno použiť i iné parfumy než pôvodné
 • Devät polymérových vonných tyčinek čiernej farby
 • Intenzitu vône možno modulovať množstvom tyčiniek
 • Tyčinky pravidelne otáčajte na ich maximálny účinok
 • Pri výmene parfumu použite novú súpravu tyčiniek
 • Rozmery difuzéra: výška 21 cm, priemer 6,5 cm
 • Vyberte si z veľkého množstva difuzérov s parfumami

Video návod na použitie difuzéra

Vonné tyčinky a ich použitie

Vonné tyčinky Maison Berger Paris sú vyrobené z čierneho polyméru s dĺžkou 21 cm. Zaručujú veľmi rýchle vzlínanie a rovnomerné prevoňanie miestnosti bez nežiaduceho zafarbenia parfumu. Vďaka kvalitnému materiálu sú veľmi odolné, odporúčame však ich výmenu pri každom doplnení či výmene druhu interiérového parfumu. Aby tyčinky dobre slúžili, otáčajte ich pravidelne zhruba po jednom týždni použitia, reaktivujete tak proces vzlínania.

Tip na moduláciu intenzity vône: podľa vašej potreby použite 2-3 vonné tyčinky na jemné prevoňanie, 4-6 pre strednú intenzitu parfumu a 7-8 tyčiniek na maximálne možné prevoňanie.

Náplň do difuzéra Coco Monoï, 115 ml

Lahodná letná vôňa plná slnka vyvolává pocity pohody a evokuje rajskú pláž pri vode s exotickým ovocím. Parfum sa otvára čerstvou, avšak prchavou citrusovou vôňou kôry zeleného pomaranča a mandarínky. V jeho srdci následne prevláda medová a opojná vôňa nočného hyacintu (tuberózy) s dotykom kvetov pomarančovníka a klinčekmi. Parfumu potom dodáva hĺbku vôňa vanilky a kokosu v spoločnosti s exotickým cédrovým drevom.

Tóny parfumu Coco Monoï

 • Hlava: kôra zeleného pomaranča, mandarínka
 • Srdce: kvet pomarančovníka, nočný hyacint (tuberóza), klinček
 • Základ: vanilkový lusk, kokosový orech, cédrové drevo

O značke Maison Berger Paris

Značka Maison Berger Paris, sídliaca v samote srdci Normandie, je známa vďaka svojim dizajnovým katalytickým lampám a aróma difuzérom. V jej rozširujúcom sa sortimente nájdete aj vonné sviečky a difuzéry do auta. História tejto 100 % francúzskej značky siaha až do roku 1898, kedy francúzsky lekárnik Maurice Berger vyrobil prvú katalytickú lampu na čistenie nemocničných sál. Lampa Berger bola neskôr pre svoj inovatívny proces čistenia vzduchu patentovaná. Koncept lampy bol medzičasom inovovaný a dnes ponúka okrem dekoratívnej funkcie predovšetkým jedinečné možnosti čistenia vzduchu a zároveň aj prevoňanie domácností. Maison Berger Paris dosahuje so svojimi katalytickými lampami medzinárodné úspechy a kvôli obľube širokej verejnosti exportuje do viac ako 50 krajín sveta.

Odporúčame dokúpiť

Maison Berger Paris polymérové ​​vonné tyčinky, 8 ks Maison Berger Paris
€ 4,70

Na sklade

Podobné produkty Maison Berger Paris aróma difuzér Blissful, Coco Monoï 115 ml