Předchozí produkt Detská fľaša SIGG Shetty 0,3 l Následující produkt Villeroy & Boch Old Luxembourg šálka na čaj, 0,2 l

Informácie o produkte

Maison Berger Paris vôňa do auta Pod olivovníkom

Aróma difuzér je v ponuke v balení s náplňou Pod olivovníkom zabalenou v nepriedušnom obale. Odklapnutím viečka difuzéra doň keramickú náplň s vôňou vložíte a po jej spotrebovaní jednoducho vymeníte, pokojne za inú obľúbenú vôňu.

Šperk vnútri vášho vozidla

Drobný aróma difuzér do auta z kolekcie ALPHA pripomína luxusný nárazník automobilu zlatej farby. Plastový klip umožňuje difuzér pripevniť v aute takmer kamkoľvek. Pokiaľ ho však umiestnite na klimatizačné prieduchy, bude jeho vôňa prúdiť vaším vozidlom intenzívnejšie. Intenzita každej vône je vyznačená na obale číselnou škálou 1-5.

Jednoduchá výmena - široká ponuka

Po spotrebovaní priloženej náplne si môžete zakúpiť akúkoľvek inú z našej ponuky keramických náplní, podľa svojich preferencií. Maison Berger Paris vôňa do auta vám každopádne spríjemní cestovanie, či už dávate prednosť vôni sviežej, jemnej alebo orientálnej, ste vášnivým fajčiarom alebo často cestujete so zvieratami.

Vôňa do auta Pod olivovníkom

Pod olivovníkom je nadčasovou drevitou vôňou s jemne koženou nótou. Je zároveň žiarivá a tajomná. Očarujúcim spôsobom odhaľuje tajomstvo Orientu. Táto zvodná esencia sa otvára drevito kvetinovou vôňou s dotykom myrhy. Srdce parfumu je potom kožené, umocnené pačuli v základe. Ide o zvodnú vôňu, ktorá vás vtiahne do víru zmyselnosti.

Tóny parfumu Pod olivovníkom

  • Hlava: jazmín, oudh, myrha
  • Srdce: oudh, céder, drevo olivovníka
  • Základ: vanilka, pižmo, pačuli

Vôňa do auta Maison Berger Paris

Difúzery Berger ponúkajú nový spôsob prevoňania vášho vozidla - okamžitého, trvalého, intenzívneho alebo jemného, ale vždy v tej najvyššej kvalite s dôrazom na francúzsku tradíciu. Kompozície interiérových vôní sú vytvárané rovnako, ako osobné parfumy. Každá pracuje s tromi postupne sa rozvíjajúcimi tónmi - hlavou, srdcom a základom, ktoré na seba musia logicky nadväzovať a byť v súlade. Kolekcia vôní, vytvorená francúzskymi majstrami parfumérmi, je inšpirovaná prírodou a atmosférou ďalekých krajov.

O značke Maison Berger Paris

Značka Maison Berger Paris, sídliaca v samom srdci Normandie, je známa vďaka svojim  dizajnovým katalytickým lampám a aróma difuzérom. V jej rozširujúcom sa sortimente nájdete aj vonné sviečkydifuzéry do auta. História tejto 100 % francúzskej značky siaha až do roku 1898, kedy francúzsky lekárnik Maurice Berger vyrobil prvú katalytickú lampu na čistenie nemocničných sál. Lampa Berger bola neskôr pre svoj inovatívny proces čistenia vzduchu patentovaná. Koncept lampy bol medzičasom inovovaný a dnes ponúka okrem dekoratívnej funkcie predovšetkým jedinečné možnosti čistenia vzduchu a zároveň aj prevoňanie domácností. Maison Berger Paris dosahuje so svojimi katalytickými lampami medzinárodné úspechy a kvôli obľube širokej verejnosti exportuje do viac ako 50 krajín sveta.

Podobné produkty Maison Berger Paris aróma difuzér do auta s keramickou náplňou Pod olivovníkom

Novinka
Maison Berger Paris keramická náplň vône do auta Kvety pižma, 2 ks Maison Berger Paris
€ 8,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Maison Berger Paris vôňa do auta Olymp, Intenzívny ligot Maison Berger Paris
€ 17,60

SKLADOM 3 ks

Novinka
Maison Berger Paris keramická náplň vôňa do auta Voda z aloe, 2 ks Maison Berger Paris
€ 8,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Články o produkte

Spomienky na vône leta

Spomienky na vône leta

Spomienky si často uchovávame v pamäti aj pomocou vône – opojná vôňa levanduľových polí, píniových hájov, rozkvitnutého ružového sadu, šťavnatých mandarínok na trhu, búriacich...