Informácia o produkte

Maison Berger Paris katalytická lampa Poesy

Katalytická lampa Poesy z dielne známej návrhárky Rozenn Mainguené bola vyrobená zo silného priehľadného skla vo francúzskom štýle. Prepracovaný atraktívny dizajn lampy, pripomínajúci kvet, mohol byť zrealizovaný iba vďaka technickému know-how Maison Berger Paris. Jej trendy ružovo-hnedá farba dodala celku nádych nežnosti a ženskosti.

 

​Katalytická lampa Poesy od Maison Berger Paris

 • Vyrobená z hrubostenného skla hnedo-ružovej farby
 • Elegantná korunka guľatého tvaru z kovu striebornej farby
 • Sofistikovaný dizajn od návrhárky Rozenn Mainguené
 • Patentovaný katalytický systém Maison Berger Paris
 • Know-how francúzskej značky s históriou staršou ako jedno storočie
 • Čistí vzduch od nepríjemných pachov a príjemne prevonia domácnosť
 • Maximálny objem lampy: 300 ml, výška lampy 9,3 cm
 • Súčasťou balenia je: patentovaný kahan s knôtom a plastový plniaci lievik
 • K dispozícii veľký výber parfumovaných i funkčných náplní do lámp

 

Katalytické lampy Maison Berger Paris

Lampy procesom katalytickej oxidácie, teda horením bez plameňa, zbavujú vzduch pachov. Oproti klasickým aróma lampám vzduch nielen príjemne prevonia, ale zároveň ho aj aktívne zbavujú molekúl, ktoré sú nositeľkami týchto obťažujúcich pachov. Vďaka svojmu dizajnu sú navyše krásnou dekoráciou interiéru. Jednoduchý video návod na obsluhu v slovenskom jazyku a tiež všetko, čo katalytické lampy dokážu, nájdete tu, v našom článku na blogu.

 

Dizajnérka a architektka Rozenn Mainguené vyštudovala francúzsku École BOULLE. Je uznávanou interiérovou architektkou a dizajnérkou. Svoje návrhy tvorí už viac ako 20 rokov, pracuje pre luxusné značky kozmetického priemyslu. Za sebou má spoluprácu s takými velikánmi, akými sú Armani, Dior, Carolina Herrera, Nina Ricci, Lancôme či Calvin Klein ... Vo svojej práci spája umeleckú kreativitu s ohľadom na technické možnosti. Sérii Poesy vtlačila do vienka absolútnu ženskosť a nežnosť, ktorá jej dodáva na autentickosti a robí kolekciu veľmi atraktívnou.

Interiérové vône Maison Berger Paris

Interiérové parfumy pre patentovaný katalytický systém lámp Maison Paris Berger sú vyrábané v úzkej spolupráci so špecialistami z francúzskeho Grasse, Mekky parfumérstva. Výhodou celého systému je, že neprekrýva nechcené pachy, ale rozkladá nežiaduce molekuly zápachu pri kontakte s horákom. Bonusom je potom príjemne prevoňaná domácnosť. Na popasta.sk si môžete vyberať hneď z niekoľkých veľkých skupín parfumov. Nájdete u nás vône ovocné, kvetinové, svieže, sladké či orientálne, rovnako tak vône čistoty alebo funkčné náplne, ktoré slúžia na úpravu intenzity parfumov či na odpudzovanie komárov. 

Video návod ako začať s vaším aróma rituálom

Náplň katalytickej lampy Poesy Vôňa slobody, 180 ml

Romantický interiérový parfum Vôňa slobody sa otvára vo vysokých tónoch kombináciou sladkých vôní vistérie a hrušky so sviežou vôňou bergamotu. V stredných tónoch zaznievajú jemné vodné tóny konvalinky a kvetinové srdce z ruží a jazmínu. Celú harmóniu potom úspešne dopĺňajú v nízkych notách vône pačuli, santalového dreva a lišajníka.

Tóny parfumu Vôňa slobody

 • Hlava: vistéria, hruška, bergamot
 • Srdce: konvalinka, ruža, jazmín
 • Základ: pačuli, santalové drevo, lišajník

O značke Maison Berger Paris

Značka Maison Berger Paris, sídliaca v samom srdci Normandie, je známa vďaka svojim  dizajnovým katalytickým lampám a aróma difuzérom. V jej rozširujúcom sa sortimente nájdete aj vonné sviečkydifuzéry do auta. História tejto 100 % francúzskej značky siaha až do roku 1898, kedy francúzsky lekárnik Maurice Berger vyrobil prvú katalytickú lampu na čistenie nemocničných sál. Lampa Berger bola neskôr pre svoj inovatívny proces čistenia vzduchu patentovaná. Koncept lampy bol medzičasom inovovaný a dnes ponúka okrem dekoratívnej funkcie predovšetkým jedinečné možnosti čistenia vzduchu a zároveň aj prevoňanie domácností. Maison Berger Paris dosahuje so svojimi katalytickými lampami medzinárodné úspechy a kvôli obľube širokej verejnosti exportuje do viac ako 50 krajín sveta.

Odporúčame dokúpiť

Maison Berger Paris plastový lievik Maison Berger Paris
€ 1,90

Dodanie 2 - 4 týždne

Podobné produkty Maison Berger Paris darčekové balenie: katalytická lampa Poesy + Vôňa slobody, 180 ml

Články o produkte