Předchozí produkt Rösle závesná lišta, 2 úchyty Následující produkt Emile Henry Mažiar, granátová, 15 cm

Informácie o produkte

Maison Berger Paris čierne darčekové balenie Lolita Lempicka - aróma difuzér a vonná sviečka

Darčekové balenie obsahuje aróma difuzér a vonnú sviečku. Dočierna tónované sklo je veľmi elegantné a navodzuje pocit luxusu. Drobné zlaté brečtanové lístky dekorujúce difuzér, sviečku aj darčekové balenie nenechajú na pochybách, že balenie patrí do rodiny produktov zrodených zo spolupráce Lolita Lempicka s Maison Berger Paris.

Perfektný darček pre každú milovníčku interiérových parfumov zo sveta slávneho francúzskeho výrobcu Maison Berger Paris. Objavte rôzne druhy vonných produktov vďaka mini formátom klasických vonných sviečok a difuzérov, ktoré ale nestratili nič na svojej schopnosti prevoňať váš domov delikátnou, zmyselnou a ženskou vôňou Lolita Lempicka.

Mini difuzér Lolita Lempicka, 80 ml

Dizajnový mini difuzér je prednaplnený 80 ml interiérového parfumu Lolita Lempicka. Pomocou vonných tyčiniek a interiérovej vône jemne parfumuje okolie počas približne 27 dní. Intenzitu vône môžete ľahko upraviť množstvom používaných vonných tyčiniek. Vonný difuzér možno, samozrejme, doplniť ľubovoľným interiérovým parfumom. S každou novou vôňou je však nutné použiť nové vonné tyčinky. Vyberať si môžete zo širokej ponuky náplní do difuzéra značky Maison Berger Paris.

Mini sviečka Lolita Lempicka, 80 g

Vonná sviečka je vyrobená zo 100 % prírodného rastlinného veganského vosku (GMO free) na čistejšie horenie bez nadbytočných splodín a dymu, s využitím čisto bavlneného knôtu. Približná doba horenia sviečky Maison Berger Paris s hmotnosťou 80 gramov je 15 hodín.

Vôňa Lolita Lempicka

Ikonický zmyselný parfum Lolita Lempicka váš interiér zahalí sladkou vôňou. Vrchné tóny parfumu sú tvorené z listov brečtanu, badiánu a jemnej vône sladkého drievka. V stredných tónoch zaznievajú noty fialiek a irisu, nízke tóny potom celú vôňu zahaľujú do vône tonkových bôbov, jemného dreva a cistu ladanového. Nechajte sa okúzliť tajomnou vôňou kvetu sladkého drievka, anízu, jemného dreva a karamelu, ktorú dopĺňa orechovo-vanilková aróma tonkových bôbov.

Tóny parfumu Lolita Lempicka

  • Hlava: listy brečtanu, badián, kvet sladkého drievka
  • Srdce: listy fialiek, čerešňa, iris
  • Základ: tonkové bôby, krémové drevo, karamel, cist ladanový

Lolita Lempicka a Maison Berger Paris

Na oslavu 120. výročia svojho vzniku sa firma Maison Berger Paris vydala cestou spolupráce s fascinujúcou a vášnivou dizajnérkou Lolitou Lempicka. Adaptovala tak dnes už ikonickú vôňu úspešnejšieho parfumu Mon Premier Parfum do interiérovej vône Lolita Lempicka. Vydajte sa aj vy preskúmať svet čarovných a prekvapivých vôní v jedinečnej limitovanej edícii Lolita Lempicka a plne si vychutnajte francúzsku parfumérsku dokonalosť a dlhoročné know-how.

Módna ikona so srdcom plným vášne

Lolita Lempicka, vlastným menom Josiane Maryse Pividal, je významnou francúzskou dizajnérkou, módnou štylistkou a autorkou parfumov. Pseudonym si zvolila na základe svojho obdivu románu Vladimíra Nabokova „Lolita“ a maliarky Tamary de Lempicka. Táto talentovaná, romantická a rafinovaná žena vytvorila značku Lolita Lempicka v roku 1983. Svoju vlastnú kolekciu parfumov tvorila pomocou svojho manžela a neskôr aj svojich troch dcér, v roku 1997 odhalila svoj zatiaľ najambicióznejší projekt: Mon Premier Parfum (Môj prvý parfum). Firma Lolita Lempicka je stále rodinnou firmou, sídliacou v centre Paríža, ktorá sa zameriava na generáciu silnýchnezávislých žien.

 

Odporúčame dokúpiť

Maison Berger Paris vŕbové vonné tyčinky, 6 ks Maison Berger Paris
€ 5,10

SKLADOM viac ako 5 ks

Maison Berger Paris polymérové ​​vonné tyčinky, 8 ks Maison Berger Paris
€ 4,70

SKLADOM viac ako 5 ks

Podobné produkty Maison Berger Paris darčekové balenie Lolita Lempicka - aróma difuzér a vonná sviečka, čierna

Maison Berger Paris aróma difuzér MR., Divočina, 180 ml Maison Berger Paris
€ 36

SKLADOM 1 ks

limitovaná edícia
Maison Berger Paris aróma difuzér Cercle + Intenzívny ligot 180 ml Maison Berger Paris
€ 36

SKLADOM viac ako 5 ks

Maison Berger Paris aróma difuzér Clarity, Ambrový prach 115 ml Maison Berger Paris
€ 32,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Články o produkte

Vianočné darčeky pre ženy

Vianočné darčeky pre ženy

Inšpirácia na darčeky pre všetky vaše lásky - princezné, kráľovné v kuchyni, sportovkyně aj rozprávkové babičky.