Předchozí produkt Miska na polievku, zapekacia Emile Henry Ultime, slonová kosť, 0,55 l Následující produkt Villeroy & Boch Bunny Tales veľkonočná závesná dekorácia, zajačica Anna v škrupine

Informácie o produkte

Maison Berger Paris náhradný kahan AIR PUR 3P pre katalytické lampy, 40 cm

Inovovaný kahan AIR PUR 3P je vhodný pre všetky druhy katalytických lámp francúzskej značky Maison Berger Paris. Skladá sa z dvoch častí - patentovaného horáku z poréznej keramiky obohateného molekulami platiny a knôtu z bavlny s celkovou dĺžkou 40 cm (po zdvojeníj teda konečných 20 cm na dĺžku). Technický pokrok ide stále dopredu a tak aj patentovaný kahan Air Pur získal nové vylepšenia, vďaka ktorým je možné ho používať nielen v uzavretých miestnostiach, ale aj v exteriéri. Má totiž podstatne lepšie katalytické vlastnosti, lepšie prevonia miestnosť, odoláva prievanu, takže si poradí aj s klimatizáciou.

Počas používania zostáva dĺžka knôtu konštantná, nezmenšuje sa, pretože zabezpečuje iba vzlínaniu náplne lampy smerom k horáku. Pre optimálnu funkciu katalytickej lampy je však nutné kahan po čase používania vymeniť. Jeho životnosť je podľa spôsobu používania stanovená na dobu jedného roka alebo približne 200 zapálení (podľa toho, ktorá z podmienok uplynie skôr). A ako spoznáte, že je potrebné kahan vymeniť? Pomerne ľahko, horák začne pri horení uvoľňovať nežiaduci dym, po sfúknutí rýchlo vychladne a neprečistí ani neprovonia vzduch, alebo ho dokonca nejde vôbec zapáliť.

 

  • Výhodou kahanu AIR PUR 3P je možnosť jeho použitia aj v exteriéri
  • Zlepšená odolnosť pri použití v prievane či zapnutej klimatizácii
  • Je 100% funkčný nezávisle na úrovni naplnenia lampy
  • V porovnaní s predošlým typom lepšie prevonia miestnosť
  • Nová hlava horáka v tvare lampy dodáva punc luxusu
  • Jemnejšia konštrukcia kahanu pre lepšiu funkčnosť
  • Jednotná dĺžka bavlneného knôtu vhodná pre všetky lampy tejto značky
  • Prihlásené hneď 2 patenty na nový kahan AIR PUR 3P

 

O značke Maison Berger Paris

Značka Maison Berger Paris sídliaca v samom srdci Normandie je vyhlásená pre svoje dizajnové katalytické lampy a arómu difúzory . V jej rozširujúcom sa sortimente nájdete aj vonné sviečky a difúzory do auta . História tejto 100% francúzskej značky siaha až do roku 1898, kedy francúzsky lekárnik Maurice Berger vyrobil prvé katalytickú lampu pre čistenie nemocničných sál. Lampa Berger bola neskôr pre svoj inovatívny proces čistenia vzduchu patentovaná. Koncept lampy bol v medzičase inovovaný a dnes ponúka okrem dekoratívnej funkcie predovšetkým jedinečné možnosti čistenia vzduchu a zároveň aj prevoňanie domácností. Maison Berger Paris dosahuje so svojimi katalytickými lampami medzinárodných úspechov. Kvôli obľube širokej verejnosti exportuje do viac ako 50 svetových krajín.

Podobné produkty Maison Berger Paris náhradný kahan AIR PUR 3P pre katalytické lampy, 40 cm