Informácie o produkte

Maison Berger Paris náplň do difuzéra Kvet lekna, 200 ml

Príjemný a elegantný parfum plný čistoty Vône lekna francúzskej značky Maison Berger Paris vás v počiatku zaujme kombináciou citrusovej vône, ktorá je okorenená mätou a korením. V stredných tónoch parfumu upokojujú vodné tóny s konvalinkou, leknom, kvetmi ruží a hyacintov. Celú vôňu potom v nízkych tónoch zahalí jemný biely céder.

Tóny parfumu Kvet lekna

  • Hlava: citrón, bergamot, galbanum, mäta, korenie
  • Srdce: vodné tóny, konvalinka, lekno, ruža, hyacint
  • Základ: biely céder

Interiérový parfum Maison Berger Paris pre aróma difuzéry

  • Vznikol na základe spolupráce s majstrami parfumérmi z mesta Grasse 
  • Objem náplne 200 ml umožňuje 8 týždňov prevoňania
  • Skladá sa z vody, izopropylalkoholu a vonných zložiek
  • Určený iba pre patentovaný katalytický systém Maison Berger Paris
  • Náplne do lámp sú na zaistenie bezpečnosti testované nezávislým laboratóriom
  • Vyberať si môžete z niekoľkých desiatok druhov vôní pre tyčinkové difuzéry

 

Vôňa parfumu sa skladá z troch vrstiev: hlavy, srdca a základu. Postupne sa rozvíjajú a menia v čase. Je to dané zastúpením jednotlivých ingrediencií v parfume, ktoré sa uvoľňujú postupne. Najprv ucítite vysoké tóny parfumu (hlava), neskôr stredné tóny (srdce) a ako posledné sa rozvíjajú nízke tóny (základ parfumu). Pri lacných lineárnych vôňach cítite stále rovnakú ingredienciu. Kvalitné nelineárne interiérové parfumy Maison Berger Paris sa na rozdiel od nich rozvíjajú rovnomerne a vyvážene v troch fázach. Navyše možno ich intenzitu podľa potreby upraviť použitím menšieho množstva vonných tyčiniek.

 

Interiérové vône Maison Berger Paris

Interiérové parfumy pre patentovaný katalytický systém lámp Maison Paris Berger sú vyrábané v úzkej spolupráci so špecialistami z francúzskeho Grasse, Mekky parfumérstva. Výhodou celého systému je, že neprekrýva nechcené pachy, ale rozkladá nežiaduce molekuly zápachu pri kontakte s horákom. Bonusom je potom príjemne prevoňaná domácnosť. Na popasta.sk si môžete vyberať hneď z niekoľkých veľkých skupín parfumov. Nájdete u nás vône ovocné, kvetinové, svieže, sladké či orientálne, rovnako tak vône čistoty alebo funkčné náplne, ktoré slúžia na úpravu intenzity parfumov či na odpudzovanie komárov. 

O značke Maison Berger Paris

Značka Maison Berger Paris, sídliaca v samom srdci Normandie, je známa vďaka svojim  dizajnovým katalytickým lampám a aróma difuzérom. V jej rozširujúcom sa sortimente nájdete aj vonné sviečkydifuzéry do auta. História tejto 100 % francúzskej značky siaha až do roku 1898, kedy francúzsky lekárnik Maurice Berger vyrobil prvú katalytickú lampu na čistenie nemocničných sál. Lampa Berger bola neskôr pre svoj inovatívny proces čistenia vzduchu patentovaná. Koncept lampy bol medzičasom inovovaný a dnes ponúka okrem dekoratívnej funkcie predovšetkým jedinečné možnosti čistenia vzduchu a zároveň aj prevoňanie domácností. Maison Berger Paris dosahuje so svojimi katalytickými lampami medzinárodné úspechy a kvôli obľube širokej verejnosti exportuje do viac ako 50 krajín sveta.

Podobné produkty Maison Berger Paris náplň do difuzéra Kvet lekna, 200 ml