Předchozí produkt Maison Berger Paris náplň do katalytickej lampy Kvety pižma, 500 ml Následující produkt Maison Berger Paris náplne do katalytických lámp: Pod olivovníkom 250 ml + Intenzívny ligot 250 ml

Informácie o produkte

Maison Berger Paris náplň do katalytickej lampy Pod olivovníkom, 500 ml

 

Pod olivovníkom je nadčasovou drevitou vôňou s jemne koženou nótou. Je zároveň žiarivá a tajomná. Očarujúcim spôsobom odhaľuje tajomstvo Orientu. Táto zvodná esencia sa otvára drevito kvetinovou vôňou s dotykom myrhy. Srdce parfumu je potom kožené, umocnené pačuli v základe. Ide o zvodnú vôňu, ktorá vás vtiahne do víru zmyselnosti.

Tóny parfumu Pod olivovníkom, 500 ml

  • Hlava: jazmín, oudh, myrha
  • Srdce: oudh, céder, drevo olivovníka
  • Základ: vanilka, pižmo, pačuli

Interiérový parfum Maison Berger Paris pre katalytické lampy

  • Vznikol na základe spolupráce s majstrami parfumérmi z mesta Grasse
  • Objem náplne 500 ml umožňuje 20 hodín difúzie = 80 hodín prevoňania
  • Skladá sa z vody, izopropylalkoholu a vonných zložiek
  • Určený iba pre patentovaný katalytický systém Maison Berger Paris
  • Náplne do lámp sú na zaistenie bezpečnosti testované nezávislým laboratóriom
  • Vybrať si môžete z niekoľko desiatok druhov vôní

 

Vôňa parfumu sa skladá z troch vrstiev: hlavy, srdca a základu. Postupne sa rozvíja a mení v čase. Je to dané zastúpením jednotlivých ingrediencií v parfume, ktoré sa uvoľňujú postupne. Najprv ucítite vysoké tóny parfumu (hlava), neskôr stredné tóny (srdce) a ako posledné sa rozvíjajú nízke tóny (základ parfumu). Pri lacných lineárnych vôňach cítite stále rovnakú ingredienciu. Kvalitné nelineárne interiérové parfumy Maison Berger Paris sa na rozdiel od nich rozvíjajú rovnomerne a vyvážene v troch fázach. Navyše možno ich intenzitu podľa potreby upraviť použitím menšieho množstva vonných tyčiniek.

Interiérové vône
Maison Berger Paris

Interiérové parfumy pre francúzsku značku Maison Paris Berger sú vytvárané v úzkej spolupráci so špecialistami z francúzskeho Grasse, mekky parfumérstva. Výhodou celého sortimentu značky je previazanosť vôní u rôznych typov produktov. Pri mnohých vôňach si tak môžete vybrať parfum do katalytickej lampy, aróma difuzéra alebo zakúpiť vonnú sviečku. Praktickými a veľmi obľúbenými sú tiež funkčné vône, ktoré neutralizujú nepríjemné pachy, napríklad z cigariet, domácich maznáčikov či aromatických jedál. Bonusom je potom príjemne prevoňaná domácnosť. Na popasta.sk si môžete vybrať hneď z niekoľkých veľkých skupín parfumov. Nájdete u nás vône ovocné, kvetinové, svieže, sladké, orientálne, vône čistoty a, samozrejme, funkčné náplne, vrátane tých na odpudzovanie komárov.

Video návod, ako začať
s vaším aróma rituálom

O značke Maison Berger Paris

Značka Maison Berger Paris, sídliaca v samom srdci Normandie, je známa vďaka svojim  dizajnovým katalytickým lampám a aróma difuzérom. V jej rozširujúcom sa sortimente nájdete aj vonné sviečkydifuzéry do auta. História tejto 100 % francúzskej značky siaha až do roku 1898, kedy francúzsky lekárnik Maurice Berger vyrobil prvú katalytickú lampu na čistenie nemocničných sál. Lampa Berger bola neskôr pre svoj inovatívny proces čistenia vzduchu patentovaná. Koncept lampy bol medzičasom inovovaný a dnes ponúka okrem dekoratívnej funkcie predovšetkým jedinečné možnosti čistenia vzduchu a zároveň aj prevoňanie domácností. Maison Berger Paris dosahuje so svojimi katalytickými lampami medzinárodné úspechy a kvôli obľube širokej verejnosti exportuje do viac ako 50 krajín sveta.

Odporúčame dokúpiť

Maison Berger Paris plastový lievik Maison Berger Paris
€ 1,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Maison Berger Paris náhradný kahan AIR PUR 3P pre katalytické lampy, 40 cm Maison Berger Paris
€ 15,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Maison Berger Paris náhradný uzáver pre katalytické lampy, strieborný Maison Berger Paris
€ 2,60

SKLADOM 3 ks

Podobné produkty Maison Berger Paris náplň do katalytickej lampy Pod olivovníkom, 500 ml

Novinka
limitovaná edícia
Maison Berger Paris náplň do katalytickej lampy Božská pochúťka, 500 ml Maison Berger Paris
€ 17

SKLADOM viac ako 5 ks